Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Mit tehetnék?

Tanácstalan vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátom több mint fél év után azt mondta még nem szerelmes belém. Jó velem, imád és nem akar elveszíteni és neki nem kell más rajtam kívül. De ő csak egyszer volt szerelmes egy 10 évvel idősebb nőbe, akivel szexkapcsolatnak indult a kapcsolatuk és vele kiélte minden perverzióját (amibe én nem megyek bele) 3évig tartott, ő szakított mert elmúltak az érzései. És azt gondolja olyat még1szer nem fog érezni, mert már kinőtt a szerelemből. Nem értem, hogy lehet ilyet mondani? Én azt éreztem szeret és valahol tudom hogy szeret, de akkor csak becsaptam magam? És ha ezt monjda akkor mi értelme a kapcsolatunknak? Engem teljesen sokkolt, kétségbe vagyok esve én beleszerettem és terveztem vele. Ha ennyi idő alatt nem lett szerelmes már nem is lesz? Én nem hiszem hogy kilehet nőni a szerelemből, azt viszont hiszem vagy olyan ember aki nem vált ki érzéseket a másikból. Ugy gondolom, hogy egyszer jön valaki akibe szerelmes lesz és elhagy miatta és mindenkinek a szerelmet kell keresnie, mert anélkül semminek nincs értelme. Ő pedig nem akar szerelmes lenni? (Mert mondtam neki hogy akkor nem én vagyok az akit keresett, és szakítsunk, de ő azt mondta nem akar, csak engem akar) Létezik ilyen? Vagy teljesen rosszul látom a helyzetet?
2011. máj. 25. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy letagadja, vagy tényleg nem szeret. Egyik sincs rendben. :(
2011. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez egy szerencsétlen kapcsolat!

de ha neked ez elég akkor maradj vele, és meg se próbálj boldog lenni..

hidd el találnál olyat aki szeretni tud téged és annál nagyobb boldogság nincs amikor kölcsönös a szerelem!!!!!!!

Tapasztalatból mondom!!!

2011. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na az van,hogy a te barátod is egy abberált.A szíve mélyén szeret téged,de mindig is arra a stilusra fog vágyni ami anno volt.Undorítóak.

Tervezni,hát azt lehet vele,csak rajtad fog állni,hogy hány évet ölsz ebbe bele.Más nőt nemhiszem,hogy szeretne,mert ő ebbe a perverzióba szeretett bele.Nagyon nagyon sok a féreg,és ami a legszőrnyűbb,te emészted magad hogy nem vagy elég jó.Tudom mit érzel és hidd el ha vele maradsz megmaradnak ezek a mardosó érzelmek.

2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem ez nem lenne elég, és véget vetnék ennek. Ismétlem: Nekem...
2011. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem elég, de szeretem! És becsapottnak érzem magam. :(
2011. máj. 25. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért érzed így, mert becsaptak.

Szeretni mást is fogsz tudni, aki nem bánt...

2011. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én biztos nem maradnék vele! Szerintem ez egy tök hülye és gyerekes kifogás arra, hogy te szakíts vele.

Tudom mit érzel, mert én is voltam ilyen helyzetben: nagyon boldognak éreztem magam, mert azt hittem szeret. Aztán egyszer csak kijelenti, hogy nem szeret és szerinte már soha nem lesz szerelmes. Én barom vele maradtam még mert nagy lelkűen fölajánlotta, hogy ezek tudatában akarom e még ezt a kapcsolatot. De óriási hülyeség volt részemről! Az a kis idő borzalmas volt!!! Küldd el a francba és találd meg az Igazi szerelmet!

2011. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem az a szerelem, hogy valakivel kiélem minden perverziómat... :S

Szeret Téged, csak nem szerelmes, és ha ennyi idő után nem lett az, akkor szerintem ezután sem lesz... Sajnálom!

Egyébként én is úgy gondolom, ahogy Te, hogy a szerelmet kell keresni az életben, és egyszer úgyis jön majd valaki, akibe szerelmes lesz.

Ennél Te többet érdemelsz, ebben látatlanban is biztos vagyok :)

23L

2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán csak a szókincsében van a hiba. Neki a perverzió a "szerelem".
2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még, ha a szexet "perverziónak" fogod fel, kislányokba viszont nem szoktak beleszeretni a férfiak...
2011. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!