Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már-már betegesen belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már-már betegesen belezúgtam egy srácba, és nem tudom, mit tehetnék. Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

~2 hónapja egy rendezvényen 'ismerkedtünk meg'. Az egyik helyi rádió is kint volt. Az ismerősöm kb 2,5 órát késett a rendezvényről, így az idő nagy részét a rádiósokkal töltöttem. Beszélgettünk, stb. Számot is lehetett kérni, nem tudtam már mit kezdeni magammal, és kértem egyek. Az volt a legnagyobb hiba! Egy nagyon édes pasi faggatott a rendezvényről, és a végén kérhettem számot. Azután még ott voltam velük, és csúszással került adásba a dal kérésem. Amikor meghallotta, hogy mi beszélünk rám kacsintott, a munkatársainak mondott velem és a beszélgetésünkkel valamit.

Azóta ha meglát a városban integet, megállít, beszélgetünk. De már kb 2 hete nem láttam.


2011. júl. 29. 12:59
 1/3 anonim válasza:
valószínűleg megtudta h belezúgtál és elmenekült az országból...
2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy Ti lányok, ilyen könnyen szerelembe tudtok esni vadidegenekbe, de belém még soha senki nem volt szerelmes.
2011. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem ártana tisztázni,h ki hány éves a sztoriban!Sztem ez se mind1!Ha túl nagy a külmbség mondjuk Te 16 vagy ö meg 28-30 akkor nyilvánvaló,h mit súgott a munkatársának.(ezt most nem fejtem ki)Bár abból amit irtál tuti nem vagy több 18-19-nél..ebben a korban még aktivan működik a "Rám mosolyogsz és cserébe szeretlek" szindróma!Szerintem ne éld bele magad és ne fűzz hozzá sok reményt,de erre te is rájöx ahogy találkozol (sejtései szerint 2 héten belüle) egy ujabb pasival:)
2011. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!