Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szoktatok babaruhát...

Hol szoktatok babaruhát venni? Mennyit ruha kell nálatok egy méretböl, ami kitart addig amég a következö méret kell? Ugy értem miböl hány darabot használtok egyszerre (nem ujszülött,6honap körüli babáknál)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
5-7 body volt nekünk akkor kb mert mi iszonyat gyorsan nőttünk.Többiből ne tudom
2009. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a tescoban szoktunk neki venni, van összecsomagolva több darab body, abból szerintem elég 4-5, aztán van ott még az alvós hosszúújjú, lábas ruci az 3-as csomagba van abból is elég 1 csomag szerintem.Meg kiszoknik, azokat a kínaiba szoktam venni 150.- egy pár :) Nappal bodyba van meg kisgyatyóba, pulcsiba ezeket úgy kaptuk, de biztos van a tescoba is, a tescosok elég jó minőségűek. Nekünk ennyi kell kb., de én minden másnap mosok. Meg hát sapi 2 elég, meg kinti kabát, naci abból se kell sok.

Üdv.: Á.

2009. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Angol ebayen veszem a babruhákat, nagyon olcsón. Most 4 hós fiamnak kb 30 body-ja, 10 nacija, 25 felsője, 10 pulcsija és 7 pizsije van. Ezen kívül cipők, zoknik, sapik, kabátok, bundazsák, egyebek.

Ahogy számolgatom, ezek 2hós korától jók és kb fél éves koráig használjuk majd őket. Ekkor kell majd a 6-9 hós, vagyis kb 72től méret és a nyári kollekció.

Érdemes szétnézni, mert olcsón megkapod a ruhákat, nagyon jó minőségben.

Egyébként így is hetente mosok. Sok a "baleset".

2009. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesco, C&A Hát nekünk bodyból kell azért 10 db minimum, mert van hogy naponta többször is lecserélem, rugikból már csak aludni adok rá, abból talán 6-7 db, és akkor vannak az utcai rucik, hát még ebben az időben nem mindig vagyunk utcán, ugyhogy azokból kevesebb van.
2009. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!