Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora ruha kell egy 3 éves...

Mekkora ruha kell egy 3 éves kislányra? Látogatóba megyünk és azért kellene egy körülbelüli méret. Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 104-es.
2009. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De szerintem ne nyári cuccot vegyél neki, hanem mondjuk eggyel nagyobb méretet és valami őszit, gondolom a nyárra már be vannak ruházkodva és jól jön ősszel majd egy új ruhadarab
2009. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Igazából októberben lesz 3 éves a kislány és akkor ugy gondoltam, hogy őszi rucit veszek 104-est ahogy írta az első válaszadó. Köszi mégegyszer.
2009. júl. 22. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:

De függ attól is hogy milyen a kislány. mert ha ducibb akkor erre kell figyelni.

Az én lányom 2 éves múlt és már vannak 104-es ruhái is. persze a számozásra ne adj mindig. mert sok ember csalódott már.

A legjobb lenne ha elkérnéd egy ruháját, vagy elhívnád magadhoz és lemérnéd a ruháját centibe. az lenne a tuti. Meg hát ugye rászámolsz, mert te majd nagyobbat akarsz venni.

meg figyelj még a színre hogy ne a te ízlésedet tükrözze, hanem olyan legyen amilyet az anyuka szeret a kicsire adni. Ha ő tiszta rózsaszínbe szereti járatni a gyereket akkor olyat vegyél neki, vagy hasonlót, ha meg pont nem szereti akkor ne olyat! Erre nagyon figyelj! Mert különben lehet soha nem lesz a gyereken.

Esetleg kérdezd meg finoman anyukától, vagy tereld oda a szót, hogy mi fontos a gyereknek őszre, mi az ami hiányzik, mire van a legnagyobb szükség.

Aztán vagy elkérsz egy ruháját, ha nem titok az anyuka előtt, persze úgy hogy a kislány ne tudja és akkor a boltba a ruhájával mész vásárolni, de mutasd be a pénztárnál, mond hogy távoli rokonnak viszed és ez a mintadarabod, akkor nem szólnak. Ez a legtutibb megolás, nem a számozás. Hidd el!

Vagy ha nagyon jó a szemmértéked, akkor arra hagyatkozz, mert aztán ha csak a számokra adsz pórul járhatsz.

Nekem van egy rokonom, neki egy kislánya, a saját anyukája vett a gyereknek olyan ruhát ami nem volt jó rá, nem is vitt mintadarabot a ruhájából, én meg méret tudta nélkül, ránézésre jót vettem neki ajándékba. De van aki nem tudja ezt szemre. Ezért legjobb a mintadarab, vagy centi, vagy ha úgy van akár próba.

De pulcsit, felsőt szerintem könnyebb venni. Nadrágnál meg gumisat lehetőleg, nehogy aztán a gombos, cipzáros kicsi legyen a pocaknál. Meg mellé zokni, ott is nagyobb a mérethatár, kevesebb a tévedés lehetősége, vagy ha nagy is nagyobb valószínűséggel könnyebben kihasználható később. Kis bugyi is akár. Harisnya. Vagy egy szép egybeszoknya, őszi, ami alá kell egy felső, hozzá egy szép harisnya. De olyna színek legyenek amit akár külön külön is tud használni. Én kaptam már olyat hogy csak egybe volt jó. pedig külön válogatva lett megvéve, nem úgy szettbe véve.

Remélem segítettem!

Meg azért valami kis apró játék is legyen a gyereknek a ruha mellé, mert azért nekik az az igazi öröm, bár örül sok gyerek a ruhának is.

2009. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És jó anyagú legyen. Ne kelljen majd külön mosni, vigyázni rá mosáskor a színe, anyaga miatt. mert különleges bánásmódot igényel.

A kicsinek is legyen kényelmes viselet. Mert ő még játszik benne, hajolgat sokat.

Ennyi jutott még az előbbihez eszembe.

2009. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!