Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme 9 hós babámnak...

Van értelme 9 hós babámnak felfújható medencét vennem, hogy pancsoljon benne, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Gondoltam, kiteszem a teraszra, beleültetem, de nem tudom, nem korai-e ez még, fogja-e élvezni stb. Fürdeni szeret amúgy.
2011. máj. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem a fiamnak, nem volt még fél éves sem, és imádta. Lehűtötte a víz azért ezekben a meleg napokban, jól esett neki nagyon, és élvezte is. A te babád már biztos tud ülni is, ezért ő szerintem mégjobban élvezné, játszana benne.
2011. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly nyolc hónapos volt, mikor kapott egy kis medencét. Még nem tudott ülni, de ő is nagyon szeretett fürdeni. Nagyon élvezte a medencézést! Csak a legalsó gyűrűig töltöttük fel, hogy kényelmes legyen benne feküdni, forogni. Mindennap kicseréltük a vizet, mert olyan kevés kellett bele, de nagyon megérte! Ráadásul utána olyan jót aludt! :)
2011. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem felesleges. A sima kiskád is megfelel ugyanerre a célra, és azt tisztítani is könnyebb.
2011. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Mi az első nyáron a kiskádat vittük ki, az is elég volt.
2011. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

A pancsolás nem korai, ha akarsz vegyél, de tényleg jó a kiskád is.

Én is abban pancsoltattam őket. Könnyebb volt kiszedni belőle a vizet, kimosni, stb..

2011. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5 hónapos babám nagyon élvezte. Mondjuk a lavór is megtette volna...
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 6 hónapos volt, és nagyon élvezte. Mi meleg vizet vittünk a medencébe és abba fürdettük meg. A szomszéd kislány 5 hónapos volt, őt is áthozta az anyukája, együtt fürödtek a gyerekek és nagyon tetszett nekik. Nem korai, nyugodtan vegyél neki.
2011. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!