Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes kisfiam egyfolytában...

14 hetes kisfiam egyfolytában ülni akar, amikor ölben van. Nem korai ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
de szerintem igen. ha teheted ne ültesd.
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ez csak az én véleményem, én ezt tenném, ha az én babámról lenne szó.
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NE engedd neki!!!nagyon korai és csak kárt tehet a kis gerincében!!!nem vicc,nem szabad!!!
2011. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálNÁ, de nem engedem neki, még nagyon terhelné a gerincét. (Ez megy már 3 hete, a héten lesz 16 hetes)
2011. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ezen a héten lesz 16 hetes! Vasárnap. Ő olyan kis mozgékony, hogy tegnap sikerült neki hasra fordulnia háromszor is!

Ő is ülne, meg húzná fel magát állandóan.

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is állandóan ülni akart,én a hónaljánál tartottam,ne ültesd,később baj lehet belőle!
2011. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogyo110 ***** válasza:
Ó nálunkm is ez megy kb 2 hete vasárnap voltunk 16 hetesek .Azt csinálja hogy a pihenő székbe bele kapaszkodik és szabályossan huzza fel magát .Akkor is csinálta mikor itt volt a védő nő és ő azt monta hogy ha magátol csinálja az nem baj de én ne ültessem!
2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sztem is korai még, nem is ültetem, csak ha megfogom, akkor rögtön hasizomból húzza magát előre. A hasáról már 2 hete átfordul a hátára, ha olyan a kedve, elvileg az is korai....de ez van.:)
2011. máj. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!