Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam egyfolytába...

20 hónapos kisfiam egyfolytában nyafog éjszakánként. Nincs semmi baja, csak csukott szemmel nyafog szinte minden órában. Hogyan tudnám leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
5 hónapos kora óta katasztrofálisan alszik.sajnos én nem bírom ki,hogy hagyjam sírni,ezzel már nem is próbálkozom.Ha sír,ott vagyok mellette.De most "csak" nyafog,tudom,hogy nincs baja.Mit tegyek?
2010. jan. 27. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arról szokj le,hogy mellette vagy éjszaka.És semmi baja nem lesz,ha sír.A nyafogásról nem tudod sehogy leszoktatni.De ha ott vagy mellette,ha sír,akkor még hónapokkal később sem fog aludni,és te sem.
2010. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyereknek már régen egyedül kellene aludnia. Az én lányom is pont ennyi idős és egyedül alszik. A nyafogás viszont utalhat esetleg fogzársa is főleg ha csak éjszaka csinálja. Próbálj éjjelre Viburcol kúpot adni neki. Ha nem a foga csinálja akkor lehet hogy a napi élményeit így dolgozza fel. Minden esetre hagy önállóan aludni, mert később is csak neked lesz rossz. Már így is kialakítottál nála egy rossz szokást.
2010. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!