Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei ha érzékeny...

Mik a tünetei ha érzékeny lenne a tejre? (bolti)

Figyelt kérdés
lehetnek kiütések?Ha igen,azok milyene és hol?Mert fiamnaka melkasán,és kicsit alatta is,tehát a hasán,nagyon apró,mint amikor kipattogok az arcomon,olyan neki a hasán,de csak fénynél láttam,és ezekből kb 4-5 db amik pirosak,de nem vészesek.(szerintem).Nem tudom milyen amikor a tejtől lesz kiütéses egy gyerkőc.Ez az lenne?Ha igen,hagyjam abba neki a tej adását?4-5 napja issza reggel-este.
2011. okt. 13. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is így kezdődött... Annyira súlyos lett, hogy a pici pöttyök összefüggővé váltak és barnás felülete lett. (az orvos nem vette észre hogy tejallergia, simán melegkiütést mondott) Mikor már ennyire súlyos lett, akkor mentővel kórház! Egyébként utána már a hasa is ment.
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jézusom,most jó ideges lettem.... :( remélem nálunk nem ez a helyzet,és nem durvul el ennyire.kb 2napja vettem észre a pöttyöket.Hasa egyszer sem ment,higabb,de kb ugyanolyan mint a tej bevezetése előtt.
2011. okt. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!