Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposak vagyunk, egy hete...

6 hónaposak vagyunk, egy hete a babám ordít (de szó szerint) a babakocsiban. Már 5 méter után, egyszerűen nem marad meg benne. Egyedül vagyok itthon, a párom dolgozik. Vele pedig sehová nem tudok eljutni, a kenguruban sem marad meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túlságosan bezárva érzi magát a kocsiban? Esetleg az a baja hogy amikor beakod nem lát téged...és megilyed hogy eltüntél...


De lehet hogy a kocsi alján van valami ami nyomja a hátát...

2009. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen babakocsid van?

Én ennyi idősen már félig ülő pozicióban sétáltam vele, mert csak úgy volt nyugodt...

2009. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már én is felültettem benne, eddig működött is a dolog, még aludt is a kocsiban, de most semmi nem megy. Nem értem itthon elalszik magában ha lerakom az ágyába szó nélül, a babakocsiban ez sem megy.Teljesen tanácstalan vagyok, már megpróbáltam más időpontban mint eddig, megpróbáltam ébredés és evés után, próbáltam alvásidőben.....semmi nem működik
2009. márc. 17. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy próbáltad már hogy evés után jó másfél-két óra zúzós játék, hogy teljesen kifáradjon, majd gyorsan öltözés, mint a villám ( ilyenkor tudnak igazán orditani) és be a babakocsiba? Nem létezik, hogy ne aludjon egy órát, főleg ebéd után!
2009. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, irtad hogy egy hete nincs el benne. Nem öltözteted nagyon fel? Nincs melege? Én ebbe a hibába estem, ezért sirt alvás helyett:(
2009. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azaz igazság, hogy úgyis próbáltam, hogy álmos legyen, de a babakocsiban akkor sem volt hajlandó aludni, a szeme már nem kék volt hanem szürke és táskás. Hazaértünk, levettem róla a sapit, kabátkát, már gyűrte a szájába az újját, mire letettem a kiságyba aludt is. Arra is gondolok, hogy mivel nem cumizik, az ujját szopja és a kabátban nem ér el a szájához a keze, lehet ezért is sír. Remélem hamar jön a jó idő, talán könnyebb lesz. Mert kézbe nehéz cipelni....
2009. márc. 17. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamat egyszer a nagyapja (apukám) tologatta a kertben, majd éktelen ordításba kezdett a gyerek, és jön apukám, hogy valamit csináljak vele, nem tudja mi baja van. Én már jól ismerem, becsúszott az overálba a kis keze, és nem tudta szopizni, úgyhogy ilyenek is simán zavarhatják a te babádat is. Lehet hogy most, hogy jobb idő van, egyszerűen melege van. Próbálj meg kevesebb ruhát adni rá. Mi úgy sétálunk, hogy body, h.ujjú rugi, pamut melegítő nadrág, egy vastagabb kardigán, és egy vastag takaró. Az overálban ilyenkor már nagyon melege van, akkor nálunk is cirkusz van.
2009. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!