Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltitek babátokat a...

Nem féltitek babátokat a babakocsiban a darazsaktól?

Figyelt kérdés

Mit tesztek?

Én még most is használom a szúnyoghálót séta közben, de sokan olyan furán néznek ránk. :(


2011. szept. 30. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem féltem a darazsaktól, én is furán néznék rád, de hát nem vagyunk egyformák:)
2011. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Én féltem a babámat és nem érdekel, ki hogyan néz emiatt. Mi is használjuk, ne törődj a nézésekkel, hiszen a baba védelme a legfontosabb. :)
2011. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi darázs legalábbis felénk van, teljesen megértem az aggodalmad, pedig nem vagyok egy aggódós anyuka. Én is szoktam látni szúnyoghálós babakocsikat, meg sem fordult a fejemben, hogy furcsa lenne.
2011. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég kevés a darázs szerencsére, így ha csak a városban sétálunk, nem teszek szúnyoghálót a kocsira. Viszont, ha a lányom a kkertben alszik a kocsiban, akkor mindig felteszem, mert ki tudja.. Nem ülök végig mellette, így jobb félni, mint megijedni.
2011. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Ne törődj másokkal. Pont tegnap láttam a piacon, a szőlő körül rengeteg a darázs, és épp egy anyuka tolta a kicsijét, aki aludt. Hát, én néztem aggódva, nehogy a kis tátott szájába berepüljön egy. Inkább a szúnyogháló, mint baj legyen! A te gyereked, ki féltse, a szomszédok?
2011. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Séta közben még nem használtam, de ha erkélyen alszik, akkor mindenképpen kap.


Egyébként! Egyik délután egy tónál voltunk, hordozóban volt a baba, ébren volt, mellette álltam, és egyszer csak azt láttam, hogy a sapija alatt (elég bő sapi) ott a darázs...

borzasztó volt, de komolyan. Be is pánikoltam, rám is furcsán néztek, de lesz.rom...

2011. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Felénk is rengeteg (még mindig) a darázs. Nekem is már kétszer berepült a babakocsiba, azóta hálózok.

Utálom őket! Anyukám allergiás rá, és láttam, hogy mekkora bajt tud okozni ez az állat.

2011. szept. 30. 16:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is féltem, mivel már volt olyan, hogy rászállt a gyerkőcöm gatyójára, még szerencse, hogy tesóm velünk volt, és észre vette! Attól függetlenül nem használok hálót, mert babám letépi, nem bírja elviselni, de én nem nézek furán azokra az anyukákra, akik használnak! Ne is törődj velük! A gyerek a fontos, nem ők!
2011. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem a fiamat tőlük, felénk rengeteg van! Egy jó tanács mindenkinek: ha berepül a darázs, vagy rászáll valakire, esetleg ott köröz körülötted, soha nem szabad kézzel elhessegetni, mert bepánikol és akkor szúr!! Fújj egy hatalmasat rá, és elrepül (mintha a szél fújna). Nagyapám méhész volt, ez mindig bevált.
2011. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy féltem,késöbb se járatom majd méhészfelszerelésben...
2011. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!