Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 - 7 hónapos gyermeketek...

6,5 - 7 hónapos gyermeketek mit csinál, hogyan zajlik egy napotok? Miket eszik?

Figyelt kérdés

Mindenre kiváncsi vagyok :) Én kislányom 6,5 hónapos.

Fiu vagy lány azt is írd meg kérlek.)


2011. jún. 1. 10:00
 1/6 csill79 ***** válasza:

Kislányom 7 hónapos.Napirendünk még nincs,mert össze-vissza kel reggel,és ahhoz igazodunk.Foga nincs még.Kúszik ezerrek,és már fel tud ülni,de még nem stabil.Reggel tápszert eszik,délben főzelék,általában 1 egész üvegeset,vagy ritkán főzök neki.Délután tejpép,este szintén tápszer.Mostanában sajnos éjszaka is meg kell etetni,mert külömben 5 percenként felsír kb.éjféltől.Amúgy egyre aranyosabb,értelmesebb.Most kezd félni azoktól akiket ritkán lát.Bújik hozzám,de volt,hogy sírt is és nem tudtam letenni:)Azért idővel megbarátkozik mindenkivel.Sétálni nem jutunk le minden nap,mert nem alszik jól lent sajnos,ezért inkább itthon altatom.

Általában még 3 szor alszik 1 nap.Este változó a fekvés 9-23 között:)

Nálatok?

2011. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Két hét múlva lesz 7 hónapos.


Reggel 8 körül ébred cicizik,aztán játék egyedül, és utánna még alszik egy-másfél órát. Utánna játszunk, adok neki főzeléket üvegeset,mert amnit én fözök nem fogadja el valamiért.. Ebéd után megyünk boltba, sétálni, jó esetben elalszik hazafelé fél óra alvás.

Délután játék, tejpép uzsonna, és megyünk apához a munkahelyére ami itt van a közelben.


Este 8 körül fürdik, eszik hust-zöldséggel, és 9 kor már alszik. Sajnos nem alussza át az éjszakát 2x3x ébred kicsit cicizni.



Kuszik és mászik valahogy a kettőt összehozza, keveri:) Nagyon mosolygós, könnyen barátkozik.Ülni stabilan még nem tud, és felülni sem akar.Hangosan sikitgat gügyörészik, és mintha vitatkozna:)

2011. jún. 1. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hónapos.Reggel már 6-kor fent van.Ő is 3x alszik még egy nap.reggeli tápszer,tízórai gyümölcs,ebéd valami üveges.3 óra körül tápszer,6-kor sinlac 7:30 fürdés és alvás előtt ismét tápi.Éjszaka van hogy kér,nem mindig.6,5 hónapos kora óta mászik és egy hét múlva fel is állt,mászásból vissza ül,de ha feláll valahová akkor még nem tud, vagy nem mer onnan lejönni vissza mászásba.1 foga van alul és kereken 8 kg.van neki egy 27 hónapos tesója,tőle sokat tanul.
2011. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyes a babátok!

Kedves utolsó, a kislányod h állt fel? Kapaszkodott butorba,vagy tök egyedül ?:)

2011. jún. 1. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
először a franciaágy mellet állt fel majd a kiságyban és most már sík felületen is pl.fal mellet.
2011. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom pénteken lesz 7 hós, 7,5 kg.Fél 8 körül kel, 9-körül reggelizik(anyatej).Ebédre üveges gyümölcs, 3-4 körül cici, 5-6 körül zöldség, majd 8 körül cici, utána alvás.Még éjjel ő is felkel, de már csak 1-szer, 2-szer.Amióta kint van az alsó két foga, azóta jobban alszik.Tud ülni stabilan elég sokáig, szeret is, felülni még nem tud.Kúszik, de még csak hátrafelé.Sétálni 6 körül szoktunk, mert akkor már nincs olyan meleg.
2011. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!