Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehetséges, h...

Fogzás miatt lehetséges, h kevesebbet szopizik a kislányom?

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodom, h megint előveszem a mérleget. Máskor telefalja magát reggel, most meg úgy kell noszogatni, meg elfordítja a fejét és ez így megy napok óta.
2009. márc. 18. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet! Nem rágja a cicidet?:)
2009. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy már szombat óta. A fogzás összes jele meg van. Remélem hamar lesz fogacska.
2009. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjjel eszik még? Mert nálunk ez volt a gond, ezért nem evett reggel, mert hajnalban jóllakott. Lehet hogy már nem igényli az éjjeli evést, csak mocorog az adott időpontban ... Hány hós a pici?
2009. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, eszik (4,5 hós). Az a baj, hogy majdnem mindegyik étkezésnél ezt csinálja: eszik vmennyit, aztán már fordul is el. Pedig biztos, h nem a szokásos mennyiséget eszi, hanem kevesebbet. Múlt héten rá-ráharapott néha a cicimre, azóta nem.
2009. márc. 18. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem mert a fiam is pont ennyi hós és ugyanezt csinálja:( kevesebbet kezdett el enni a ciciből, hiába fejtem, megkezdte az apadást. Itt irták a lányok hogy tegyem gyakran mellre, de mivel eleve nem nagyon volt éhes igy esze ágában sem volt gyakrabban enni. Aztán mire mégis tö bet evett volna, a ciciben nem volt annyi, igy pótolgattam tápival. Most ki sivel több tejet eszik mint tápit, nem számit, csak egyen! Igy nappal kb megeszi, amit kell. Pár napja elkezdett nem enni reggel ugy hogy hajnal3-4 körül szopott. Képes volt 30-at enni, majd legközelebb 11-kor enni! Tiszta idegbajt kaptam! Ma éjjel, mikor négy körül mocorgott, nem vettem fel, fél hétkor vidáman kelt és szopizott, átlagosan, de legalább nem 30-at. Innen gondolom hogy nem kér már éjjel enni. Próbáld ki, hátha többet enne reggel!
2009. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és Mikor már nem volt elég a ciciben, akkor is ugy csinált mint aki nem kéri, elfordult, de azért mert nem nagyon jött belőle és nem szöszölt inkább vele. De nem reklamálós, nem sirt hogy kevés, de nyűgösebb volt napközben. Én meg a fogára fogtam, de nem mindennek ez az oka! Szerintem mérj meg egy-egy evést mennyit szopik, és ha fejsz, akkor mennyi jött még ki, ha ez az összmennyiség nem elegendő, akkor csak kevés a tejcsi odabenn:(
2009. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Biztos, h elég a tejcsi (adok is le belőle). Elgondolkodtató amit írtál, de miért csinálja ezt napközben is? 5-ször eszik.
2009. márc. 18. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Igaz, nálam is volt tej bőven, mégsem evett rendesen. Állitólag, ahogy szivnak, fáj az inyük, talán ezért hagyja abba hamarabb. Akkor mégis a fogzás lesz a bűnös??? Meg ugye némely nap étvágytalanabb.... a lényeg hogy mikor ujra falni kezd, meglegyen a sok tejcsid!!:) puszi nektek!
2009. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!