Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok reggelire kb 8 hós...

Mit adtok reggelire kb 8 hós babáitoknak?

Figyelt kérdés
Eddig tej- illetve rizspépet adtam kisfiamnak mindig más gyümölcsökkel és szerette is, ette szépen. Ám napok óta nem hajlandó igazán megenni. Miért nem eszi már meg? Megunta? Mit adjak helyette?
2009. márc. 18. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kicsim 10 hónapos és reggelire még anyatejet kap. 10-kor kap gyümit, de kapott már vajas kenyeret, nagyon szereti, de vissza kellett térni a gyümölcsre mert nehezen bír kakilni.

Vajas kenyér mellé adhatsz, jó minőségű csirkemell sonkát, reszelt sajt, sajtkrém,kockasajt szétkenve.

Ezt a kismamablog babaszakánykönyv 2. ajánlja. Ha még nincs meg szívesen elküldöm.

2009. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen légyszíves küld el. Anyatejet nekem este kap és hajnalban, reggel már nem kér. A kenyérrel kapcsolatban nekem a liszt a gondom, mert ugye most sokan ellenzik a liszt adást 1 éves kor előtt... de lehet meg fogom próbálni, köszi a választ.
2009. márc. 18. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem tudnád letölteni akkor írj privit és elküldöm.

Hát a lisztről annyit, hogy szerintem ezt is felfújják mint a bölcsőhalált. A nagyfiam 13 éves, és a Devics Józsefné féle szakácskönyv szerint készítettem neki is és a kicsinek is a főzelékeket. Abban 8 hónapos kor után 1-2 kávéskanál lisztet ír a főzelékbe, amit kerülni kell eszerint, az a a tej és a tejszín(ezt mondjuk meg sem próbálnám). A babaszakácskönyv 2.-nél meg 8 hónapos kor után javasolja a tefölös túrót reggelire, és adtam neki, semmi baja nem volt( de nem igaán jött be nála, úgyhogy 1x kapta azóta nem).

2009. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!