Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első baba születése előtti...

Első baba születése előtti felkészülés?

Figyelt kérdés
A napokban fog megszületni az első kisbabánk, már beszereztünk mindent (babakocsi, kiságy, ruhák...). Szerintetek mi kellhet még a felkészüléshez, vagy mire érdemes figyelni?
2011. jún. 2. 10:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket és válaszokat!

Légzésfigyelőnk már van, igaz csak kölcsönben van nálunk de az nem baj.

Esetleg még arról is írhatnátok pár szót hogy apukaként mire érdemes odafigyelnem?

2011. jún. 2. 15:45
 12/18 anonim ***** válasza:

Anyuka lelkivilágára!

Én szülés után nagyon érzékeny voltam.

Segíts neki amiben csak tudsz!

2011. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták ! Én is nagyon érzékeny voltam és iszonyat fáradt ! Minden segítség jól jön ! Ha úgy látod kezd "befordulni " a párod küldd el őt vásárolgatni ,nézelődni picit ki kell kapcsolódnia ! Nekünk ezt a gyerekorvos ajánlotta és hidd el nagyon jót tett :)

Fejjen le tejet és azt te is adhatod neki cumisüvegből ! Kell az anyukának a kikapcsolódás !!!

2011. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oké akkor igyekezni fogok segíteni. Köszönöm még egyszer mindenkinek a tanácsokat!
2011. jún. 3. 08:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott: érdemes mindenféle vegyszerből és papíráruból raktározni valamennyit, hogy ne kelljen ezzel törődni az első időszakban. Tehát pl. wc-papír, zsepi, mosogatószer, porszívó porzsák, mosópor, öblítő....
2011. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Boldog babázást :)
2011. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jún. 6. 08:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy telik az első 2 hét ? :)
2011. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!