Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogjak hozzá? Tapasztalt...

Hogy fogjak hozzá? Tapasztalt anyukák kéne pár tipp!

Figyelt kérdés

3 hónapos babámnak szeretnék eltenni pár gyümölcsöt télire. De nem tudom hogy kéne hozzáfogni, mibe tegyem, mekkora adagot, nyersen vagy főzve, egészben vagy darabolva? És egyáltalán hogy megy ez?

Előre is köszi a segítséget.


2011. aug. 22. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kimagvalva,vagy egészben.Minnél nagyobb darabok,annál gusztusosabb,ha felolvasztod,És nem sérülnek annyira a rostok. Egy evéses adagokat fagyassz.Pl két szilva. Őszibarackot még sosem tettem el,fogalmam sincs,hogy néz ki,vagy milyen az íze kiolvadva.Tervezel azt is?
2011. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tervezem, őszibarackot, szilvát, körtét szeretnék lefagyasztani, de én sem tudom, hogyan fogjak neki. :)
2011. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az őszibarackot pépesítve teszem el, így mehet joghurtba is, vagy a tejberizs tetejére. A szilva egészben, sárgabarack, körte félbe vágva. A meggyet befőttnek raktam el. Alma van télen is. Málna, szeder, ribizli kis dobozban egészben hagyva. Málnából tettem el szörpöt, a szedret most csinálgatom.
2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!