Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan győzted meg a férjed,...

Hogyan győzted meg a férjed, hogy legyen még egy babátok?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk,én nagyon szeretnék neki egy kistestvért,de a férjem hallani sem akar róla.Ha csak szóba hozom néha,rögtön dühös lesz.Ezt az egyet neveljük fel,ő mindent kapjon meg,kicsi a lakás(2 szobás),stb.De én úgy gondolom,hogy csak ez az egy életem van....

Kijátszani sem lenne esélyem,mert gumival védekezünk,na meg azt nem is akarnám.Te,hogyan győzted meg,ha ilyen helyzetben voltál?


2011. jún. 3. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Még akkor sem lesz késő egy másik baba,ha a kislányod már 3-4 éves lesz. Akkorra kiderül,hogy anyagilag bírnátok-e mégegyet?
2011. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alinaaa ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem szedett rá engem.:) de az is igaz, hogy egy nőre könnyebben rájön a babázhatnék:)

De én kaptam akkor egy jó mondást:

Lehet hogy mindent meg tudsz neki adni, de egy testvért nem:) - mármint ha ti úgy döntötök:)

2011. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

nem kellett győzködnöm, mert ő mindenképp 2 gyereket akart.

Engem kellett meggyőzni ... azzal sikerült, h ha mi már nem leszünk, ki lesz a gyerekünk családja, közeli hozzátartozója, a barátja ... erre egy testvér mindig ott lesz (lehet)

Ugyanis mindkettőnknek van testvére, de több száz kilométerre lakunk egymástól, igy senki sincs a közelünkben, és ez nagyon rossz.

Van egy 3 és fél éves fiunk, és egy 1 éves lányunk. ÉS most érzem azt h minden megvan az életemben, kerek a világ!

2011. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem eredetileg 2 babát akart, de én meggyőztem hogy elég lesz egy. Aztán megszületett a kisfiunk, és elkezdtem azt érezni hogy mégiscsak kellene tesó. Hát, akkor győzhettem meg. Mondjuk nem volt túl nehéz. Tehát ő nem volt mérges ha szóbakerült a dolog. Nekem is az volt az érvem hogy lesznek olyan problémái majd az életben amiket jó lenne megbeszélni valakivel, és a barátok idővel elkopnak az ember mellől, de a testvér mindig ott lesz mellette ha megfewlelően kezelik a szülők a dolgokat. És ehhez hogy testvérre legyen szüksége nem biztos hogy az kell hogy mi szülők már nem legyünk életben. Egyszerűen csak vannak dolgok amit azonos generációba tartozóval könnyebben megbeszél az ember. De szerintem ha nagyon nem akarja nem szabad erőltetni. Max most hagyd egy kicsit, és hátha később változik a véleménye ha nem "nyüstölöd" vele egy ideig. Sok sikert!
2011. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!