Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejet/kakaót fürdés előtt...

Tejet/kakaót fürdés előtt vagy fürdés után kap babátok?

Figyelt kérdés

Egy éves, épp leszokóban van a ciciről. Tudom,hogy fontos fogmosás után semmi, de félek így nehezebb lezs leszoktatni.

Arra gondoltma,hogy pár napig míg megszokja,hogy cici helyett tejcsi van fürdés után kapja és ha sikerrel jártunk akkor majd fürdés előtt.

Jól csináljuk??


2011. nov. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy jól csináljuk-e vagy sem, de én is így csinálom. Mert így megnyugszik, elalszik.

Idővel át fogok térni én is arra, hogy fürdés előtt adom majd neki, de egyelőre most ez így van jól.

2011. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20 hónapos.Ő fürdés után kap tejet,mert azon alszik el.
2011. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a fürdés után a tej/kakaó/tápszer/bármi, csak utána fogat kell mosni.

Ha tele van a pocak innivalóval, nem olyan jó pancsizni szerintem.

2011. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23 hónapos, fürdéskor van fogmosás, utána tápszer.
2011. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves, fürdés után kapja a tejet
2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kérdés, hogy fürdés előtt kapja, mert a fogmosás fontos. Mondjuk egy egy évesnél még ok, de az egyik válaszoló írta, hogy 23 hónapos.. nem is értem... Mikor fogja megszokni, hogy fogmosás után nem kkaphat semmit, csak vizet? Nálunk így van. tényleg csak szokás kérdése.
2011. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4 éves és 2 éves gyerekem fürdetés után kapta a tejet cumisüvegből, de a cumisüvegről való leszoktatás végett kb 1 hónapja bögréből kapják.Fürdetés előtt elkészítem a tejet, fürdetés,fogmosás után pedig csak vizet kérnek.
2011. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!