Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el használni...

Mikor kezdtétek el használni a babakocsi mózes része helyett a sportülés ( vagy dönthető ) részt?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos még csak, még eszembe se jutott lecserélni a mózest, hisz még csak nem is forog se ide se oda. Viszont már alig fér el benne...:)) láthatóan kényelmetlen neki. A babakocsink sportülés része 3 fokozatban dönthető, de nem fektethető. A legalacsonyabb szint is picit meg van döntve. Mit gondoltok? lecseréljem vagy várjak még?
2011. szept. 3. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nyugodtan csereld le ha kenyelmetlen neki a mozes. Hasznald a legalacsonyabb szinten. Az en babam is ennyi idos volt mikor lecsereltem. nala az volt a baj hogy utalt fekudni benne es mindig sirt a mozes reszben 4 honaptol. mikor kicsereltem a sirasa azonnal megszunt!
2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom elég korán megunta a fekvést, állandóan emelgette a babakocsiban a fejét. A mózes is szűkös volt már, így váltottunk a sportra.

Nem olyan pici már - 4 hónapos -, próbáljátok meg a sportülést.

2011. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5 hós koráig. Utána a sport részt teljesen ledöntve. 6-7 hós korától emeltem meg az első fokozatra.
2011. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Volt egy sport kocsink is, aminek csak 150 Fokban lehetett ledönteni a háttámlát, de már azt is használtuk 5 hós korától.
2011. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos volt amikor a hordozót (szűkítővel) csatoltuk fel a mózes helyére. Nem szeret teljesen háton feküdni, és nagyon zavarta, hogy nem látott ki a mózesből. Most 6,5 hónapos de még nem tértünk át a sport részre. Szerintem ő is jobban fogja élvezni a sétát ha tud nézelődni. Ennyi idős babának már nem kell szigorúan vízszintesben lennie.
2011. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam mindössze 7 hetes koráig viselte el a mózest, utána üvöltött benne, nem lehetett elmenni vele sétálni. Úgyhogy jó ideig a bébihordóval jártunk el itthonról, abban elvolt, jobban kilátott is belőle, és még alvásra is jó volt neki. Kb. 5 hónapos lehetett, amikor a sportrészt elővettük, és ledöntve azt használtuk, míg nem tudott ülni.
2011. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!