Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telnek az éjszakák...

Hogyan telnek az éjszakák lassan 4 hónapos babás anyukák?

Figyelt kérdés

etetitek még őket,vagy már átalusszák az éjszakát?

Jól viselkednek a picik éjszaka?


2011. jún. 3. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

4hós múlt, 7kor fürdik, fél8kor már alszik is!

fél4-fél5körül felkel enni:) eszik büfizik és alszik is vissza. nektek hogy telneknapjaitok?

2011. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Hát nekünk kínlódva.Még minimum kétszer szopizik és van hogy szopik közt is felkel és akkor be kell neki adnom a cumit,így van,hogy 2x kelünk,de van hogy 10x.Az időpontok is változóak,kiszámíthatatlan.Nem tudom mikor lesz jobb,de néha jól kivagyok merülve.Nálatok mi a helyzet?
2011. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utsó.4 hónaposak vagyunk.
2011. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem a picim 3 és fél hónapos.4x eszik egy nap,éjszaka nem.

Milumil Ha1 tápszert kap csak.

Reggel 8-9körül aztán,13 óra körül,majd 17-18 körül és este 22 körül.Éjjel tehát nem eszik,csak vissza kell altatni,mert sajnos sokszor felébred.Szóval kibírja simán reggelig kaja nélkül.Azt nem tudom,hogy mikor fog úgy aludni éjjel,hogy nem ébred fel,hanem békésen alszik reggelig!!!!!

2011. jún. 3. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem lehet hogy azért kel fel éjjel mert kevés a napi 4 étkezés és éhes?
2011. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Biztos tudna enni akkor is,melyik gyerek nem enne,ha adsz neki,de ha annyira éhes lenne,akkor nem tudnám őt vissza altatni.

Meg azért sem gondolom hogy kevés a 4 etetés,mert nagyon jól gyarapszik a súlya,sőt mindenki mondja,hogy jó hurkás neki mindene.6830 a súlya.

2011. jún. 3. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 4 hónapos. Fél8kor fürdünk, 8kor alszik. Éjfél-1 óra körül ébred, akkor eszik, aztán legközelebb 6-7körül. Ami nálunk gond, hogy 3-4 órára általában megtelik a pelenka és muszáj cserélni. Szóval van, hogy nem az éhség miatt ébred, hanem a teli pelus miatt. Próbáltam, hogy nem cserélem ki, de akkor meg kitácolja a pisit.
2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! 3,5 hónapos a fiam. Nappal anyatejes, este tápszeres.

Nálunk úgy van, hogy este 7kor fürdés, fél 8kor evés, olyan 120-130 ml, utána 8kor alvás, és 11kor bemegyek hozzá álometetésre (ezt sz szerint értsd) akkor megeszik kn 150-160 ml-t, és így alszik reggel fél 5-ig, akkor felébred, mert éhes, bemegyek hozzá, azzal kezdem, hogy kicserélem a pelust, és csak utána etetem meg. Így könnyen visszaalszik. Olyankor megeszik 120-130-at, és alszik tovább reggel fél 8ig, vagy 8ig. Sajna nem tudom leszoktatni a hajnali kelésről, mert szemmel láthatóan éhes, hiszen megeszik egy teljes adagot. :/ Azt meg nem fogom megvonni tőle, meg hát úgysem hagyná. Nem tudom mikor fogja ezt elhagyni. Mert bírná ő, mert egyszer már végigaludta az éjszakát, olyan boldog voltam!! Este 8tól reggel fél 8ig aludt egyhuzamban! :)

2011. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem meg még olyan nem volt,hogy egyhuzamban végig aludta volna az éjszakát.

De majd csak az lesz egyszer.

2011. jún. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!