Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babátok mennyit...

Hat hónapos babátok mennyit alszik és mikor egy nap? Hogy telnek az éjszakák? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 6 hónapos múlt,de.alszik kb.30 percet(9-9.30),du.12-kb.2-2.30-ig,du.16.30-17-17.30-ig.Sajnos még egy éjszakát sem aludt át,elég sűrűn ébred(most ép fogzunk is).Nappal viszont igényli az alvást mert külön ben nagyon nyűgös.Várom a válaszokat.
2009. aug. 13. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6,5 hós a kisfiam! Általában reggel 6-7 körül ébred, 9 körül jön az első alvás úgy fél 11-ig, aztán délben a második, ez általában hosszabb, úgy két órás. Délután is alszik egyet 4 óra körül, ez 1 max. 1,5 óra. Az éjszakáink mostanában katasztrófálisak, mert jönnek a felső fogai (egyszerre három), óránként fent vagyunk (már zombi vagyok).

Mi délelőtt általában itthon vagyunk, főzök,mosok,takarítok. Addig ő elmászkál a szobában (egy hete tanult meg mászni). Délután megyünk sétálni. Ha tehetem kétszer is leviszem, egyszer a kettő körül, aztán meg 5-6 óra körül.

2009. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat hónapos lesz jövő héten a kisfiam. délelőtt a kocsiban alszik 1,5-2 órát 14 körül 1,5-2 órát és este még 20 percet a fürdetés előtt. éjszaka 9-től reggel 6.30-ig alszik, de 2-3-szor kel enni.éjszaka mennyit alszik?
2009. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. vasárnap leszünk hat hosak. reggel kelünk nyolc, fél kilenc körül, eszünk, játszunk, 11kor evés, be a kiságyba és alszik kb 1 órát. felkel megint eszünk, jéátszunk, sétálunk. 3kor megint egy óra alvás. fél hétkor van fürdetrés, utánna eszik, berakom a kiságyba és alszik. miota külön szobába van azota átalussza az éjszakát. általában eggel kel fel, de ritkán előfordul hjjogy fél 6kor felkell eni mert hát üres pocakkal nem lehet aludni, de utánna visszarakom és alszik. tudja, hogy ha ott van mármint a kiságyba alvás van.
2009. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7-7.30 fele ébred,csinálom a házimunkát délelőtt,ő elvan magával.9 fele elalszik kb. 1 óra.11 körül sétálni megyünk.3 fele alszik úgy 4-4.30-ig.Délután csak vele játszom.6-kor fürcsi,7-7.30 fele alvás.Még kelünk 1-2x,szopizunk.
2009. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 14. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!