Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos babát megviseli,...

Négy hónapos babát megviseli, ha két napot és egy éjszakát máshol tölt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Keresztanyukámék 100 km-re laknak tőlünk, s meghívtak áprilisra (akkor lesz egyébként a kicsi 4 hós), hogy töltsünk náluk egy egész hétvégét. Kertes házban laknak (mi nem), s olyan jó volna az udvaron is ellenni (jó idő esetén:)). De nem tudom, a kicsi hogyan viselné a nem megszokott környezetet.
2009. márc. 18. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónapos korától utaztatva van a kicsi, most 5 hónapos. Az a helyzet, hogy az öltözés miatt már eleve kiborul. Az autózást magát szereti, de ami vele jár, azt nem. Amikor apósomékhoz érünk, már mindenki fel van készülve rá, hogy aznap visítás van, de másnap teljesen rendben van minden újra. Úgyhogy mi alig várjuk a jó időt, hogy ne kelljen bundába csomagolni szegényt. Aztán lehet, hogy a tiéd nem fogja rosszul viselni az utazást. Készíts be olyan dolgokat, amiket szeret és ami megnyugtatja általában, akár inni-ennivalót, cumit, játékot, stb.
2009. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyen idős korban nyaraltunk a Balatonon. Én is izgultam előtte. Nem is akartam menni, az egész család győzködött. Végülis nem bántam meg. Nem nagyon érdekelte hol van. Nappal aludt az autóban, a strandon, a kikötőben, hajón, szalonnasütés közben a kertben. Mikor éppen hol jártunk. Éjszaka meg mellettem. Ilyen korban még csak az a lényeg, hogy a napirendje be legyen tartva és te mellette légy. A helyszín egyáltalán nem fontos. Azért vigyétek el az ágyneműjét és néhány játékát, hogy legyenek ismerős tárgyak is.
2009. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még most is rosszul viseli az idegen helyte, pedig már 10 hónapos. Rendszerint nem alszik éjjel, ha máshol vagyunk és így volt ez kicsi korában is. De szerintem babája válogatja. Van aki kifejezetten élvez a változatos környezetet.
2009. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi Erdélyből származunk és a két és fél hónapos babát vittünk a nagyiékhoz Karácsonykor, majdnem két hetet töltöttünk ott és a kisfiam nagyon jól érezte magát ugyanúgy aludt és nem volt nyügös. Inkább én voltam egy kicsit nyügös, mert mindenki csak dajkálta volna, én meg ezt egy kicsit nehezen viseltem.

Már a te babád is ki kell mozduljon szokja az ujdonságot is, ne csak mindig a megszokott dolgokkal legyen körülvéve, mert később még nehezebben fog megválni a megszokottól és akkor már biztosan szép idő is lesz

2009. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!