Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalnátok egy másfél...

Bevállalnátok egy másfél szobás lakásba még egy gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
A kicsit eleinte velünk lenne, utána a nagytesóval egy szobába. Sajnos a kisszoba is kicsike csak 7 m2.
2011. jún. 3. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

persze... mi most építkezünk, akkora házunk lehetne amekkorát csak akarnánk de csak 2 hálószobát építünk.

nem értem mi ez mostanában, hogy gyerekenként kell egy 30nm-es szoba. ugyanmár, 1,5 szobás lakás tökéletes egy 4 tagú családnak

2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Ott a pont! Mi egy klassz két szobás lakásban lakunk, és anyukám állandóan sápítozik, hogy jaj, milyen kicsi ez a lakás ennyi gyerekkel (most jön a harmadik)... Persze, idővel ki fogjuk nőni, de amíg kicsik a gyerkőcök, tökéletesen elég.
2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

2 szobás lakásunk van, két gyerekkel.

Nem gondoltatok arra, hogy megcserélitek a szobákat? A kicsi lenne a hálótok, a nagy meg a nappali-játszószoba. Ha a közepére csináltattok keresztbe (nem teljes szélességben mondjuk 3/4ig) egy nyitott polcrendszert, akkor oda dobozokba férnek a játékok, feljebb könyvek, plüssök, a belső részbe mehetnek a gyerekek ágyai, a külső részre meg kb befér egy kanapé+kis asztal, ahová ha jön vendég leülhet, napi szinten meg ott lehet játszani, rajzolni, mesét olvasni.

2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

Én nem. Mármint az elején nincs gond ezzel, majd késöbb lesz.

Én pl. gyülöltem, hogy a húgommal egy szobában kellett lennem. Föleg mikor már nemi életet is éltem, nem aludhattam mindig az akkori párommal.

Tehát én csak akkor, ha késöbb tovább tudnék lépni. Most egy lányom van, de addig nem szeretnék másikat, amíg nem lesz kilátásban egy 1+2 félszobás lakás.

Te tudod, de szerintem késöbb ez nem lesz túl jó.

2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Szia !

El fognak férni a kisszobában is , legfeljebb emeletes ágyat teszel be. Én bevállalnám. Sokan élnek másfél szobás lakásban kettő vagy több gyerekkel. Mint ahogy előttem is írták , mostanság nagy hóbort ez a minden gyereknek külön szoba. Pedig hát régen tíz gyerek is elfért egy helyen és mégis felnőttek és normális emberek lettek.

Mi egy 12nm-es szobában laktunk 2 évig négyen és tökéletesen elfértünk a két gyerekkel.

A későbbiekben pedig biztosan

2011. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem!

Mi lesz ha nagyobbak lesznak

2011. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

előz

16 éves kormig egy szobában voltam az 5 évvel fiatalabb ikerhugaimmal, nagyon nem szerettem.

2011. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Semmiképpen sem.
2011. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

én nem. de ne ne mi döntsük el :) ha úgy érzitek menne, akkor hajrá, vágjatok bele.

én gondolnék a későbbiekre is., írtad hogy pici a szoba. amikor kicsik voltunk mi is 1,5 szóbásban laktunk, az egész lakás 35m2 volt. a szobánk a tesómmal kb. akkora mint a tietek. hát már annakidején is szűkösen voltunk benne. végülis 10 évesen költöztünk kertesházba. ha van kilátás későbbiekben, évek múlva hogy nagyobba költözzetek, akkor ne is gondolkodj ezen.

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kis lakásban élünk 2 gyerekkel,a kis szoba a mi hálónk,7 nm,a " nagy " szoba 11 nm,az a gyerekeké.Néha vágyom egy 90 nm-es lakásra,de ez van,ebből kihozom a maximumot.Elférünk,mindennek van helye.Felesleges gyerekjáték nincs,minden funkcionális:)Így nem lehet gond.Ez ne legyen akadály.Ha tombolni akarnak,ott az udvar v játszótér.
2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!