Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ringatjátok babátokat...

Hogyan ringatjátok babátokat elalváshoz? Én vagy nem tudok ringatni, vagy ő neki nem jön be. Vízszintesen van a kezetekben, vagy függőlegesen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
vízszintesen, meg kell találni a jó ütemet. de lehet, hogy nem minden baba szereti, de szerintem a legtöbb. máshogy nem alszik el? mennyi idős?
2011. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hát igazából minden baba más. A babám, valamikor nem is szereti ha ringatom. Én elég sokféleképp altatom a babámat. Van amikor iszik teát, utána hasra fordítom az ágyon, cumi a szájába, simogatom a hátát vagy a kis fejét, és alszik. Ha nagyon nyűgös akkor leülök az ágyra, magamhoz veszem és szépen lassan ringatom. Ahhoz hasonlít mikor még szoptattam. Vagy volt egy időszaka amikor még azt szerette amikor a hasamra raktam és simogattam a hátát. Ezt ki kell tapasztalni, próbálgatni kell. Remélem segítettem. Egy 10 hós baba anyukája.
2011. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3,5hónapos,fiú,ő is hason alszik,este cicin,nappal meg a babakocsiba,rázva,de úgy üvölt,hogy majdnem kiveszem,de 10 perc és alszik.Szeretném ha úgy simán is elaludna,de ő nem olyan baba!
2011. jún. 4. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam mindig is hason alvó volt. Háton még kézben is mindig utált lenni. A vállamra vettem, és úgy dülöngéltem vele oldalra, lassan. Ez bejött neki.
2011. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik lányom sem szerette ha ugy hagyományosan ringattuk! Az volt a nyerő ha lefeküdtünk melléje,és megfogtuk a kezét! Nem jó dolog rászoktatni őket h. ringatva aludjanak el!
2011. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én sem szoktatnám rá a helyedben.később nagyon nehéz lesz,nem fogod bírni!pláne,ha nem jön be neki-ne erőltesd.az én kisfiam első naptól egyedül aludt el:)nem bánom,sőt,örülök neki
2011. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én se szeretném,de ez sem megoldás,hogy üvölt,és rázva elalszik.2hétig egy kis simivel elaludt!
2011. jún. 4. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem ringattam egyik gyerekemet sem, egyszerűen az ölemben elaltattam.

És a babakocsit sem tologattam ide-oda.

2011. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babám sosem szerette ha vízszintesen fogták, ringatták, csak akkor tartottam így ha szopizott. Függőlegesen tartottam és úgy ringattam, sétáltam vele, de nem minden alvás előtt igényelte a ringatást. Amit még szeret, az amikor az alkaromra fektetem a hasát és a hátát kicsit símogatom közben, és úgy ringatom.
2011. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!