Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 7,5 hónapos babának...

Adhatok 7,5 hónapos babának valamilyen levest ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet és hogyan készítsem el? Amúgy eszik már mindenfélét, krumpli, alma, répa, sütőtök, banán, meggy, keksz, körte,sóska, saláta, kenyérhéja. Köszönöm!
2011. jún. 5. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy adhatsz!

húslevest, borsólevest, petrezselyemlevest, májgombóclevest, stb

2011. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen kicsi babának még nem adunk levest, ugyanis azzal ugyan megtelik a pocakja de nagyon kevés benne a kalória, adhatsz neki gyümölcsöt, az is lédús, de levest inkább ne. 3 éves korig nem igazán ajánlott a leves.vnő
2011. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogyne kaphatna levest?Milyen 3 éves kortól?!Vicces!Bármilyen levest nyugodtan ehet!Krumpli leves,gyümi leves,húsleves!!!Gyermekorvos...
2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem adnék levest, olyan pici még.

Egyébként adhatsz, de aztán ne lepődj meg, ha a sok folyadék után nem akar rendesen enni.

2011. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért mart leves nem kell sok folyadékot kapnia. enyém 6 hós korától eszi a leveseket, a sűrűjét merem ki neki aztán a végén cupákol még a levén, nagyon szeret :)

a borsó levest eleve passzíroztam neki elég sokáig és csak annyi lével engedtem fel, hogy ne legyen sűrű

2011. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!