Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt babátokkal kapcsolatba...

Mi volt babátokkal kapcsolatban mostanában a legmegmosolyogtatóbb dolog?

Figyelt kérdés
Nálunk az, hogy egy színes szórólap ezerszer érdekesebb, mint a méregdrága játszószőnyeg:)))
2009. márc. 19. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 16hós. Az esti rituáléba beletartozik,hogy együtt nézzük a fotelben a széfet,majd felállok és mondom neki,hogy na akkor most megiszod a kakaót és alvás következik. tegnap ugyan ez volt,csak nem mondtam neki. Felálltam,ő is,majd még a szobába kiköpte a cumit,és szaladt a mikrohoz,mert abba volt a kakaója. Olyan édes volt :)))))
2009. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi 2 hónaposak vagyunk.Persze tele van jobbnál jobb játékkal,zenélőforgóval,felhúzható kütyükkel,de amikor apa berreg annál jobb nincs,hangosan kacag,és ettől meg mi is,igy mindig félbemarad a berregés,mert annyira nevetünk,ettől persze ő méginkább.

ezeket a perceket nem adnám semmiért se.

2009. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rábandzsított a csörgőjére, miközben hason feküdt :D 5 hónapos kisfiú
2009. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiacskám kilenc hónapos lesz. sokszor csinálja azt hogy a szájába vesz vmit elengedi a kezével és jobbra balra rángatja a fejét mint egy kiskutya. :) vicces mikor ezt egy kiscipővel csinálja de a kedvencem: képtelenség "normális" fotót csinálni róla, ugyanis megfigyelte, hogy amikor villan a gép, akkor azt egy piros fény kíséri, ilyenkor felhúzza az orrát és vigyorog, magyrul grimaszkodik. :) hiába akarok elkapni egy cuki arckifejezést folyton nevetésbe és grimaszba fullad :)
2009. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt,hogy amikor 2 hónapos volt a babám tisztába tevéskor pukizott és kaki is jött vele csakúgy spriccelt Bele az arcomban mert pont lehajoltam. Az arcom a ruhám de még a fotelt is eltalálta, az egész család röhögött rajtam.
2009. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2 napja történt; ültünk egy fotelban pindurkámmal, ő az ölemben, és át akartam futni egy újságot. bele-beleolvastam, de pár pillanat múlva vmi furcsa lett, mégpedig az, hogy kisfiam teljesen nyugodtan ücsörög! Nem csúszkál, nem forog, nem tekeredik kivételesen! :D Lenéztem és láttam, hogy elkezdte bontani a fotel karfáját! Valószínűleg talált egy kiálló cérnaszálat, és azon dolgozott! :D

Leleményes kisgyerek! Jól megmosolyogtam! :)

2009. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Postán álltunk sorban és relativ csend volt , amikor is az én 9 hós lányom olyan szinten elkezdte csikorgatni az inyével a gumikutyust , h mindenki ránk nézett, de ő nem zavartatta magát , amit kell csinálni , azt kell!:)
2009. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6 hós kislányom kezd gyakorolni a mászáshoz, négykézlábra emelkedik, rugózik előre-hátra párat, mint aki mindjárt nekiindul, de a végén elfárad és csak lehasal. Pihen kicsit és pár perc múlva újra nekifut. :o)
2009. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A 10 hónapos lányomnak van egy gumikacsája ami sípol. Valamelyik nap a szájába vette a fogai közé szorította és elkezte rágni a kacsa meg sípolt és így sétálgatott a lakásban. Jót nevettem. Olyan muris volt, mert nem a kezeivel fogta abban valami mást cipelt. :))
2009. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én történetem:egyik nap arra lettem figyelmes, hogy az 1 éves lányom feltünően csöndbe van.Ez nem jelent túl jöt :-)..Beosontam a szobába láttam, hogy az ágya mellett ül és nagyon dolgozik valamin de nekem háttal volt így nem láttam. Szóltam neki kicsit megrázkódott és hátra fordult a szája fülig ért a mosolytól és a szájában 2 cumi és éppen a harmadikat próbálta betenni de sehogyan nem sikerült. Csak egy kicsit telhetetlen. :-)
2009. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!