Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája korán kel...

Akinek a babája korán kel reggel, és egyből kéri a tejet (babatej), az hogy csinálja? Babavizet melegít mikróban vagy forralt víz van a hűtőben azt melegít? Vagy este összekeveri már a porral és azt melegíti?

Figyelt kérdés
Nemsokára babatejet fogok reggel adni 1 évesemnek, eddig szopizott, tuti nem bírja ki, hogy forralok aztán hűtök vizet. Így is csak úgy üvölt mikor felébred, egyből enni akar.
2011. jún. 5. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszerre gondolsz?Mert én a tsz-hez a vizet minden este egy nagy lábosba szoktam felforralni, és az elég egész napra.Mikor kaja idő van, be rakom a mikróba, hogy meg melegedjen, össze keverem a porral és kész.
2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam amikor tápszert adtam neki ,hogy termoszba volt forró víz és volt sima Jana víz odakészítve ! A kettőt együtt gyorsan összekevertem és ennyi !
2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mikróban melegítem a babavizet kb. 20 másodpercig és gyorsan összerázom a porral.
2011. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csapvizet melegítek fél percig a mikróban, összekeverem a porral, és már issza is.
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este termoszba öntök vízforralóban forralt vizet, és ez így elég egész nap.
2011. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én babavizet,1 éves kora után mindig másfajta ásványvizet adtam neki. Sosem volt türelmem forralgatni. Mikróban 30 másodperc az pont jó szokott lenni,tápszer bele és kész. De ilyen melegben jobb a szobahőmérséklet,tehát melegítgetni sem kell.
2011. jún. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szentkirályi ásványvíz(babák is ihatják),mikróba teszem ,hozzá a por összerázom.Ez össz 2 perc.
2011. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!