Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen etetőszéke van-e valakin...

Ilyen etetőszéke van-e valakinek? Giraffe Club

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire vált be, meg vagytok-e vele elégedve? Tisztítása milyen? A foltokat könnyen ki lehet belőle szedni?


2011. júl. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van,hát elég nagy helyet foglal, összecsukva is.de amúgy jó, könnyű tisztítani, a gyerek szerette.lelehet venni a tálcát, az asztalhoz is odalehet tenni.mi sokáig használtuk, majdnem 3éves koráig, bár az utolsó évben már leszereletem az ülést és csak azt egy székre rakva (rákötve) használtuk.összességében jó, most jön a kistesó, neki is ez lesz.
2011. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minket erről a székről lebeszélt az eladónő, amikor vettük a miénket pár hónapja, és egy akkor ugyanannyiba kerülőt vettünk meg. Igaza volt a nőcinek, amit láttunk is ezen a széken, hogy az illesztések nem annyira tökéletesek, sorjásak, nem szép az eldolgozás, ami esetleg kisebb sérüléseket is okozhat. Funkcióját tekintve nyilván olyan mint a többi, túl nagy eltérés nincs köztük. Én azt javaslom neked, ha ez nagyon tetszik, akkor nézd meg személyesen és döntsd el úgy, ne katalóguskép alapján!
2011. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ezen az ülésen majd egy szinte hasonlot választottam csak az Top Rider .Igaz,hogy nagy de nagyon jó kényelmes a babánk ,kisfiam 2 éves és szeret benne ülni.
2011. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem is ha tetszik nézd neg élőben,mert talán egyedi volt a második által leírt probléma,hogy "sorjás, nem szép az eldolgozás"...a mienknek semmi hibája, sz@rt mi se vettünk volna.
2011. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenképp meg szeretném nézni élőben. Vaterán néztem ki újonnan 15ezerért, de utána néztem, van a közeli boltban kicsit drágábban. De lehet mégsem ez lesz a jó választás, mivel nagyon kicsike hely áll a rendelkezésünkre (apóssal élünk, s nem nézi, hogy nincs helyünk), ágyat is most akarjuk eladni, lecserélni kanapéra. Szóval megnézni megnézzük, nekem eddig ez volt, ami árban is megfelelt, s jól is néz ki.

Sajnos a hely, ami nincs :(

Esetleg tud valaki ehhez hasonlót, ami úgy max. 15 ezer, s kis helyet foglal?

2011. júl. 5. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:

A sorjás vagyok:)


Nem gondolkoztatok esetleg asztalra szerelhető etetőszéken? Nem foglal nagy helyet, ahogy nézegettem most 6-7000 ft körül van választék.


pl.:

[link]

2011. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs, csak összecsukható asztalunk, de azt se mindig használjuk, mert tényleg nagyon kicsike a helyünk. A konyha az olyan picike, ha ketten bent vagyunk apóssal, csak kerülgetjük egymást. Enni többnyire ágyon szoktam, párom számgépasztalnál. A leves az amit konyhában, de nagyon picike az asztal, ketten alig férünk hozzá, s arra is van pakolva.

Férjem sokáig dolgozik, s nagy asztal após szobájában van, de oda nem mehetek be, ha nincs otthon a férjem, mert após leszedi a fejem:( Anno mikor felköltöztem, mindig kiküldött, ha úgy jött haza, hogy a szobájában ettem. Férjem 9-22-ig nincs itthon, csak egy héten 2-3 szabadnapja van.

Az összecsukható asztalt is úgy vettük, ha valami oknál fogva /de remélem minél hamarabb megyünk :(, de ha mégsem tudunk elköltözni, akkor a gyerekkel ott fogunk enni. De annyira nem stabil, hogy rá merjem tenni az asztali etetőszéket.

2011. júl. 5. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, ezt nem tudtam:( Ha nem stabil az asztal, akkor szóba sem jöhet!

És esetleg valami ilyesmi?

[link]

Ez nem tűnik olyan hatalmasnak. Szerinted?

2011. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az nem tetszik, de köszönöm. Mindenképp összecsukhatót akarok, s inkább PVC. Van, amit vennék, csak sajnos még nem tud stabilan ülni a babám, 5 hónapos, s ezért szerettem volna több fokozatban állíthatót, de akkor marad a fix háttámlájú. Olyat láttam, ami kis helyet foglal.

Azért köszönöm a válaszokat, linkeket s a segítséget :)

2011. júl. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!