Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor más tette le aludni este és nem ti?

Figyelt kérdés
hogy ment?
2011. jún. 6. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt, mikor anyósom vigyázott rá éjszaka, mert kimozdultunk a férjemmel. Semmi gond nem volt, imádta a nagyit már akkor is, és azóta is bármikor rá lehet bízni.
2011. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5-6 hónapos lehetett először,azt hiszem,mikor anyummal hagytam,akkor én tettem le este,már félálomban volt,mikor eljöttem.

teljesen pedig nemrég,11 hónapos korában,akkor is a mami altatta el,ez már nem volt annyira sima ügy.egy kis hiszti elalvás előtt(de ez szokásos :)...csak anyum hívott,hogy nem-e éhes,vagy ilyesmi:)kicsi kajcsi,csak megszokásból,elalvás előtt és már aludt is :)))

2011. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hetes lesz pont most szerdán, mikor tesóm rakja le aludni,mert kórházban leszek. :( Nagyon izgulok miatta, de remélem, nem lesz gond.
2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekünk holnap lesz az első ilyen este.

Ő most múlt 3 hónapos.

Nagyon izgulok.

2011. jún. 6. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 hónapos korában fektették le először a nagyszülei, és semmi gond nem volt. A mai napig imádja, elfogadja őket (10 hónapos most), bármikor rájuk lehet őt bízni!
2011. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:09-es vagyok. Nem kell izgulni, szerintem ennyi idősen bárkit elfogad, akin érzi a szeretetet, a törődést, megkapja a vacsoráját. Ilyenkor abszolút elfogadja őket, és szerintem nagyon jó dolog, ha a pici hamar kötődni a kezd a nagyszülőkhöz is, hozzászokik hangjukhoz, illatukhoz,így később igazi öröm lesz velük lenni!
2011. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azért megnyugtat amiket írtatok. már kezdtem azon gondolkozni, hogy önző vagyok, hogy rájuk akarom bízni pár órára.
2011. jún. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!