Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ugráló zebrát mennyi idős...

Az ugráló zebrát mennyi idős kortól kezdte el használni a babátok?

Figyelt kérdés
Kisbabám 1 éves, de még nem igazán érdekli. Néha odamegy, zenélteti de semmi különös... Szerintetek nem is fogja már megszeretni?
2011. jún. 6. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Korai még neki,szerintem 2 éves kor körül fogja szeretni majd.Én is megvettem az ugráló csacsit a babámnak,de el is adtam,mert félt még tőle.Majd kap jövőre.
2011. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam tavaly karácsonyra kapta,akkor volt 1 éves.Most másfél éves a drágám,de úgy ahogy írod néha zenélteti és ennyi.Ha ráültetem kicsit elvan rajta de már mászik is le róla.Nem igazán érdekli.Én reménykedem,hogy később talán rákap az ízére:)Ha mégsem,hát eladom.Ennyi.
2011. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislanyom 1. szulinapjara kapta, de felt tole, mert a ferjem nem vigyazott es elesett rola.

Sokaig csak zeneltette.15 honapos, de mar egyedul felul ra es ugral.Ha megunta leszall es megy jatszani tovabb massal :)

2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 7. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!