Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdte használni...

Mennyi idősen kezdte használni babátok a bébikompot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

A bébikomp egészségtelen!

Szerintem hagyd ki, vegyetek helyette mást neki!

2011. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
5-6 hónaposan, és nagyon szerette, később ugyanúgy mászott, egy évesen pedig elindult!
2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmikor, nem volt egyiknek sem, mivel az ortopéd orvosok nem ajánlják. Nekem sem volt anno, pedig már létezett, de anyukámnak ugyanezt mondták, hogy ne.
2011. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Sose!!!
2011. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
5-6 hónaposan én bele tetem semmi baja nincs tőle.A kisfiam már 2,5 éves.
2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
9 hónaposan, és nem lett semmi baj sem vele.
2011. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Soha!

Ez volt az egyetlen eszkösz, amire kerek-perec kijelentettem a család minden tagjának,hoyg még a közelünkben sem akarok ilyet látni,és nem is akarok hallani arról hogy a tudtom nélkül beleteszi ilyenbe a gyerekemet!


Borzasztóan egészségtelen, rossz hatással van a korrdinációra, a csontok fejlődésére, az egyensúly érzékelésre.

És nem most vagy 1-2 évesen okoz gondot, hanem sok esetben később derül ki az utóhatása, mondjuk az iskolában.


Regényt tudnék írni erről,és gondolom mások is, sőt tapasztalatból mondom,hoyg itt a gyakorin ez egy örök vitatéma, épp ezért nem is mennék bele.


Mire a bébikomp-pártiak gyermekeinél előjönnek a problémák a gyerekkel, addigra ők már rég elfelejtenek arra gondolni, hogy emiatt van a gond!


Ne tedd bele a gyereket.

Amíg nem jár magától,azért nem jár mert nem alkalmas rá a teste fizikálisan és mentálisan sem.

Ha már tud járni, akkor meg azért ne tedd bele, mert visszafejlődik.

2011. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Rossz hatással van, koordinációs problémákat okoz. Blablabla. Semmi baja nem lesz a gyereknek tőle,, csupán valamelyik nagy okos ezt kitalálta, a sok h*ülye meg megy utána.

5-6 hónapos korától használtuk, gyönyörűen jár 11 hónapos korától és 7 hónaptól mászik. Ennyit a problémákról..

2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó. Majd mikor kiderül az iskolában , hogy a gyereked diszlexiás, gondolj a bébikompra. Sok idióta szülő elhiszi, hogy milyen jó, holott épp az ellenkezője, és ez nem most fog kiderülni, hanem évek múlva!
2011. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

A férjem is baromságnak tartotta, de én vettem egyet, mivel a lányom 8 hónapos volt, mikor családi házba költöztünk. Mindenhol járólap és mászott volna. A családi házba nagyon jól jött, előtte 50 nm-es panelbe nem vettem volna meg.

A férjem is belátta, hogy jó találmány. 3 fokozatba állítható és semmi baja nem lesz a gyerekednek, ha beleteszed pl. fél órára, míg összelöksz valami kaját a konyhába.

Nem arra való természetesen, hogy 12 órákat benne tárold a gyereket.

2. gyereket olyan 7 hónaposan raktam bele.

2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!