Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar menni az utcán...

Miért nem akar menni az utcán a 16 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Tavasszal kapta az első utcai cipőjét, akkor nem volt ilyen, nagyon tetszett neki, hogy mászkálhat az utcán is. Most le szoktunk menni a játszóra (ő megy az ajtóhoz, hogy induljunk) és odáig sem sétál és ott is felveteti magát okszor. Csak ha érdekli valami, akkor megy, de ha nem, akkot viteti magát. Vagy ez másnál is így van/volt? Vagy a szandija nem kényelmes neki? Tapasztalatok?
2011. jún. 6. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kicsi rá a cipő, nem szorítja a kis lábát?
2011. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szandi :) De nem kicsi.
2011. jún. 6. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

ne vedd fel

guggolj le mellé, és próbáld meg elmagyarázni, hogy ő nagyon nehéz, és te már nem bírod, és azért jöttünk, hogy sétáljunk

2011. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ma eléggé el is fáradtam, köszi az ötletet. Pár napja mondtam neki a lépcsőt, hogy jó lenne, ha egyedül jönne és nem kellene vinnem (fáj már a térdem) és 2 napja egyedül jön fel mellettem. Talán megértette?
2011. jún. 6. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy megértette, értenek ők már mindent, csak legfeljebb nem érdekli őket :)

azért írtam hogy ne vedd fel, mert nálunk is ez ment az elején, vagyis apa állandóan cipelte, és amikor velem volt, akkor is ezt akarta

szívesen felveszem nem arról van szó, de sétálni sokat egyszerűen nem bírok vele, és ha kimegyünk sétálni, akkor ne az legyen hogy én cipelem

és én mindig szépen leguggolva mellé elmagyaráztam, hogy nem bírom cipelni, és megértette, azóta szépen jön (na persze ha már nagyon elfáradt, akkor felveszem, de ne azzal kezdjük a sétát)

2011. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,magyarázd el neki,h sétáljon szépen,neked nehéz.Én úgy szoktam,h mindig mondom neki ha fel akarja vetetni magát,h gyere,sétáljunk,megyünk pl.hintázni,vár a hinta,vagy megyünk apa elé,épp ahová és ha van jó kis cél akkor jön is magától,próbáld ki,vmi számára izgi célt mondogass,hátha.Szerintem szimplán rákapott,h ha viteti magát kényelmesebb.
2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!