Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek kicsi a...

Anyukák, akiknek kicsi a lakás? Hogy csináltátok/csináljátok?

Figyelt kérdés
Szóval 4 hós a cseppem, és lassan elkezd mászni, már nagyon emelgeti a popsiját... Nagyon kicsi a lakás, a szobába csak annyi a hely, hogy mindenhez oda lehet férni, mászási lehetőség esélytelen. Kis konyha, 5x2 es, két oldalt bútorok egy ember elfér benne, van egy másik kis előtér, ahol a kandalló van...! Még a járókát sem fogom tudni felállitani. Hogy csináljam? Mit csináljak?
2011. febr. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem egyszerű, mi is kicsi lakásban lakunk 43 m2, a konyha inkább főzőfülke...

Muszáj volt bútort szanálni, a gyerekszobába került egy elhúzható gardrób, az én ágyam is kihúzható stb. Ha van beépített szekrény, az sokat segít, ha muszáj akkor felfelé terjeszkedem főként a fürdőben. A fölös cuccokat eladtam, és minden talpalattnyi hely ki van használva. Meg lehet oldani ezt is, csak nem egyszerű, mert nemsokára a te kicsid is kommandóst játszik. :-)

2011. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiam születése előtt átvariáltuk a veszélyes és szétpakolható bútorokat zárható szekrényekre és fejmagasságba tettünk polcokat, amit nem ér el majd. Ez bevált.
2011. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értem, most mi is a kérdés? Hogy hol fog mászni vagy hova állítsd a járókát vagy hogy rendezd úgy, hogy ne pakoljon ki mindent?

30 nm a házikónk. A számítógép háza az asztalon, a kábeleket elbarikádoztam, a kályhához nem nyúl a kisfiam. A konyhában az asztal összecsukható, a szobában az alsó fiókokat kipakoltam, a többi kulcsra zárható. Ami nem fér, azt a szekrény tetején tartom. Egész sok hely van, a kicsim az egész talpalattnyi helyen szabadon mozog. Ami veszélyes - pl. a fatároló láda -, annak állandóan lecsukva a teteje.

2011. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a kandalló köré csináltattunk egy rácsot, hogy még véletlenül se nyúlhasson hozzá. Sima drótháló fém keretben, körbefogja a kandallót, az egyik oldalon oda van a falhoz csavarozva, a másik oldalon egy zárral nyitható, hogy be lehessen gyújtani. Ez nagyon fontos szerintem, e nélkül nem lenne egy nyugodt pillanatom sem.
2011. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!