Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 honapos baba mennyi tehente...

18 honapos baba mennyi tehentejet ihat? Bovebben lent

Figyelt kérdés
a kisfiam 14 honapos koraig szopott aztan elvalasztotta magat egyiknaprol a masikra, aztan lassan megkostoltattam vele a tejet mostanaban reggel koveteli, es az elalvashoz ez kb 2dl lehet, altalaban kakaokent(minimalis) vagy siman issza...nem lessz tole semmi baja , az orvos szerint nembaj ha tehntejet iszik, vagy tapszert kellene adnom neki? mindig forralni kell a tejet?egybkent mindent eszik,, tul sok a tej?de imadja, koszonom a valaszokat...
2011. jún. 7. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisgyerekeknek a napi szükséges tejalapú táplálék mennyisége fél liter körül van. Ebbe beletartozik minden tejtermék. Ha szereti és bírja a tehéntejet, akkor add neki :) A bolti tejet már nem kell forralni, hisz pasztőrözött.
2011. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam reggel ebredeskor megiszik kb 300ml tehentejet es este lefekveskor szinten 300ml tehentejet. ez igy van egy eves kora ota. En sosem forraltam neki, rendes bolti tehentejet adok. Az elejen meg kevertem tapszerrel (150ml tapszert keszitettem es onottem hozza 150ml tehentejet) aztan szepen lassan kevesebb tapszert tettem bele es 13-14 honapos korara mar csak a sima tehentejet itta es issza mai napig. En nem hiszem, hogy gond lenne.
2011. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém is 16 hónapos kora óta iszik tehéntejet (boltit), nem forralom. Reggel 2,5dl meg este is, gyümölccsel turmixolom, nagyon szereti, és így tudom hogy megvan a napi gyümölcs-adag is. :)
2011. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosoznom a valszokat megegyszer megnyugodtam...
2011. jún. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!