Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bikini kérdés! Nagymellű...

Bikini kérdés! Nagymellű anyukák, ti hol vásároltok bikinit?

Figyelt kérdés
Nekem már szülés előtt is állandó gondot okozott a fehérnemű vásárlás is, de szülés óta ez még csak fokozódik. Nem találok normális bikinit sehol, mert aminek a melltartója jó lenne, ahhoz már atombugyi van, amibe kétszer beleférek. Valaki hasonló helyzetben?
2010. júl. 22. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

igen..

85B-s melltartó kellene ami van is de akkora a bugyi mint egy honvédségi sátorlap..

kicsi a fenekem - lám ez is baj....-

úgy oldom meg hogy mivel nem járok strandra csak felsőt veszek és olyan üzletekben ahol árulnak ilyet:


itt nézz szét:

Calzedonia

takko


mindkettőben van olyan lehetőség hogy más szabású és méretezésü felsőt és bugyit veszel meg !!!

ajánlom mert jó minőség és kb. 5000.- ből kijön igy egy fürdőruha - bikini-

2010. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
triumph-ban is lehet kapni külön alsót és felsőt, de a tesco-ban is, meg szinte már mindenhol. De ezen a 2 helyedn szoktak nagy méretben is lenni. Én láttam most a triumph-ban 80G-s felsőt is. Igaz, elég horribilis az áruk.
2010. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tesco, kínai!

nekem 75 d-s felső kell és kb 38-40-es alsó, de a legtöbb helyen max 75 b-s, ha van...

legutóbb is vettem egy lapátnyi felsőt aminek jó volt a kosara, majd a pántjainak felét levágattam varrónővel, így fel is tudtam venni anélkül, hogy kétszer körbeérte volna a hátam. persze most szoptatás alatt annak a kosara is kicsi:) de azért beleszuszakolom magam, túl sűrűn úgyse járunk strandra.

volt már, hogy sima fekete sportmelltartóval meg egy egyszerű bugyival jártam strandolni.

2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nekem legalább 95 E-F méret kellene....

Tesco és társaiban még csak véletlenül sincs ekkora, kínaiban sem találtam, sőt még a piacon sem. :( Illetve ha van, akkor úgy, ahogy írtam, hogy ultra nagy már az alsó hozzá.

2010. júl. 22. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Triumphot tudom ajánlani, nekem van egy eladó 46D-s méretű 2 részes, ha érdekelne írj.

2010. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig a Calzedonia üzletekben vettem magamnak bikinit, mert 36-os alsó kellett, 75C felső, és már azt is csak ott kaptam mindig. Most még nagyobbak a melleim (75DD), de sajnos nem jutottam el Pestre Calzedonia üzletbe még. Viszont betévedtem itt nálunk egy Mayo butikba, és tök véletlenül ott kaptam olyan bikinit, aminek az alsója kisebb, a felsője viszont nagyobb, utolsó, leárazott darab volt 6000-ért (valószínűleg nem kellett senkinek). Örültem is, mint majom a farkának.


Ha tudsz, tényleg keress Calzedonia boltot. Ott tutira kapni fogsz külön alsót és hozzá nagyobb méretű fölsőt. Nekem egyébként az a fajta volt a kedvencem, ami nyakba kötős, hátul a hátadon is meg kell kötni, a mellrésze háromszög alakú, de van benne merevítő, viszont nincs benne szivacs. Ilyen biztosan van náluk, tavaly fehér, rózsaszín és égszínkék volt a kínálat. Ez minden évben változik, idén nem tudom, milyen színűt lehet kapni.

2010. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
105E, ritka mint a fehér holló. Ha valahol van olyan amiből nem esik ki a mellem, az alsaját varrónővel igazíttatom a sejhajomra.
2010. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagy a mellem,pe ami megmaradt,az "lelóg a köldökömig"Hát ez se jobb......! :0((((
2010. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!