Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos babával...

Hány hetes/hónapos babával mennétek el az alábbi helyekre?

Figyelt kérdés

2 hetes a fiam

(nem mostanra gondolok, csak hogy hogyan tervezzem a nyarat. van egy 2,5 éves nagytesó)

Budakeszi Vadaspark

Fővárosi Állatkert

Velencei-tó strand

magyarországi nyaralás (pár nap)


Vagy esetleg az isérdekelne, Ti hová mennétek.


csak anyatejes baba...


2011. jún. 7. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagytesót apa nagyik vihetnék én nem mennék két hetes babával még se strandra se jópár napra.


nyáron nyilván már kicsit idősebb lesz 2 -3 hós inkább őszre tenném ezeket a vadasparkos kiruccanásokat.

2011. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a strandolast ebben az evben kihagynam.Vadasparkba es allatkerbe pedig nyar vegen mar mehettek szerintem.Legyen a babakocsin szunyovhalo es napernyo :)

A nyaralast nem tudom, hogyhova mennetek menyi idore es milyen korulmenyek kozott :)

Szep nyarat Nektek :)

2011. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes,könnyen megoldod,bárhol meg tudod etetni.Nekem 10 éves a nagy,úgyhogy muszáj menni mindenfelé.Szerintem a Vadasparkba nemsokára mehettek,babakocsis sétának nagyszerű.Állatkertbe is,van szoptatós helység.A Velencei-tónál árnyékban nem lehet rossz a picinek sem.Nálunk a pici 4 hónapos volt,mikor Zalakarosra mentünk szállodába 4 napra,mi élveztük,ő végigaludta.Ha nyaralni mentek próbálj meg bababarát helyet keresni,mi is úgy megyünk,így mindkét gyerek élvezni szokta.Mi mindenfelé megyünk a nagy miatt,visszük a kicsit is,próbáljuk úgy megoldani,hogy mindkettőnek jó legyen./Elevenpark,Városliget,Gyereksziget a Hajógyárin,ilyesmik/
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Strandra fél éves kor előtt nem vinném. A többi hely nem más, mint egy séta, kendőben bárhová elviszem.
2011. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindegyik helyre vinném akármikor. A strandra is, de csak fél éves kora körül fürdetném. De addigra vége a nyárnak...
2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!