Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennetek nyaralni egy 10...

Hova mennetek nyaralni egy 10 honapos babaval? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
szoba jott Egyiptom, Tunezia is, bar nem vagyok benne biztos, hogy tul jo otlet. Esetleg Torokorszag? Az uto szezonban gondoltuk azert mert talan nincs az a nagy forrosag mindenhol...(marmint Tunezia es Egyiptom kivetelevel.)esetleg Torokorszag?
2011. szept. 21. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Unokatesómék voltak Törökországban pár hónapos babóval, nagyon jó tapasztalatokról számoltak be. Kényelmes, tiszta luxus szállodák, abszolút baba-és családbarát, a tenger remek, az árak meg olcsóbbak, mint a Balaton.

Mi is oda tervezzük a nyaralást jövőre. És igen, az utószezon a legjobb, a tenger kellemesen meleg, bár a szállodáknak általában van saját welness-részlege is. A hőség már nem nagy ilyenkor, azt mondják, nagyon érdemes menni.

2011. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "tiszta" keletre vagy afrika(tökmindegy) biztos nem mennék el vele, csak fogj meg valamit...utána a gyereket.Ja tőlem 10 cs. szálloda is lehet csak nyugat.Ezek a legkoszosabb országok...
2011. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolso, akkor mit javasolsz? Pl Spanyolorszag? Azert vicces mert az egyik ismerosom olyan belfertozest kapott costa Bravan egy 5 csillagos hotelben, hogy 1 honap kellett neki mire egyatalan agybol fel tudott kelni...szerintem nem ettol fugg. Azert irtam Tuneziat nem tul jo otletnek (nem tudom csak gondolom)mert az oda utazok 80 szazaleka az elso napokban gyomorrontast kap hasmenessel hanyassal keverve...Lehet ez is csak mende monda.Ezert tajekozodik az ember :)
2011. szept. 21. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a lányom 11 hónapos, de egyenlőre külföldre nem mennék vele...mi Balcsin voltunk és tökéletes volt :-)

Majd jövőre tervezzük a "távolabbi" utazást...

2011. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül max Törökországot merném bevállalni,vagy ahogy írtad még Spanyolországot. Idén mi Horvátországba nyaraltunk, pont 10 hónapos volt a kisfiam.

A dokinénink a következő jótanácsokkal látott el minket. Vigyünk babavizet, kisfiam csak ezt ihatta, még felforralva sem a csapvizet. A gyümölcsét is babavízzel kellett mosni, sőt én vittem sterilizálót és abba is babavizet tettem. Csak üveges bébiételt egyen a főétkezésekre, ne kapjon abból amit mi eszünk.

Vittünk mindenféle gyógyszert: lázcsillapítót, kálciumot és Fenistil cseppet esetleges allergiára, Normaflore ha mégis hasmenése lenne.

Szerintem, ha kellőképpen felkészülsz egy tiszta szállodába nyugodtan elmehettek Török- vagy Spanyolországba. :)

2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Angliában voltunk egy ismerősnél mikor 10hós volt a lányom. Szerintem nem kaphat el semmi fertőzést ha mindent viszel neki itthonról,az a legbiztosabb.Mi vittünk 7napra való üveges kaját ami ebédre való meg gyümölcsöst.Plussz 2doboz tápszert annak úgyis forralod a vizét itthon is,de lehet vinni babaavizet.Akár pár db almát,banánt is berakhatsz a böröndbe nem lesz baja,és mi el is fértünk 2böröndben úgy hogy vittem a gyereknek még pelenkát is itthonról meg csomó ruhát.Mikor jöttünk haza akkora meg elfogytak az üvegek és fértek az ajándékok. Jó utat! :)
2011. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Angliaban elunk :) persze nem tudhattad, koszonom a valaszokat mindenkinek! :))
2011. szept. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!