Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenézys babák - mindegyik...

Kenézys babák - mindegyik szájpenészes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a Kenézyben nem lehet meguszni a szájpenészt. Igaz ez?
2011. jún. 7. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Most hgy mondod:)

3 van és 2 ott született,és mindkettő szájpenészes lett:)

a 3.Klinikás ,Ő nem!

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kenézyben szültem, a barátnőm is akkor, egyik gyerek sem lett szájpenészes. Másik barátnőm a Klinikán szült, szájpenészes lett a gyerkőc.
2011. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Klinikán szültem és az enyémnek is volt szájpenésze. Szerintem egyáltalán semmi köze nincs hozzá, hogy hol születik a baba! :) A szájpenészen a legtöbb gyerek átesik előbb vagy utóbb. Nem egy borzalmas dolog, főleg ha időben észreveszed. A szájpenész gomba, ami nagyon könnyen megfertőzi a baba száját, mivel kiskorában mindent a szájába vesz. Nyugi, szerintem ettől nyugodtan szülhetsz a Kenézyben ha az a szimpibb, én be nem teszem oda a lábam, de ez más téma. :)
2011. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy egyáltalán nem szimpatikus a Kenézy. Irtózok előre is mindentől...

Persze a klinikáról sem irhatok semmit, mert még nem ismerem, és minthogy a fogadott dokim a Kenézyben van, csak erről a kórházról érdeklődtem...

Már van egy kisfiam. Neki nem volt soha szájpenésze. Ezért szeretném megóvni a kislányomat is ettől. Már ha megtudom...

2011. jún. 7. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok!Gyűlölöm a Kenézyt...

De ha Te sem szereted,akkor miért nem a Klinákán fogadtál meg valaki?

2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hmm nekem 3 gyerekem van mind a három máshol született és mindegyiknek volt szájpenésze


ez nem attól van h hol született

egy egyszerű fertőzés sterilitási problémák miatt van és ált a szoptatott babáknál gyakoribb


nekem mind a három akkor lett mikor kúszni-mászni tanult és mindent bevett a szájába

2011. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

az enyém nem volt szájpenészes pedig én is hallottam róla

hogy a kenézyben bizony sok baba átesik rajta.

még jó hogy a klinikán szültem..

2011. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyukának hüvelygombája van,és természetes úton szül akkor is nagy az esély a szájpenészre.

Egyébként mindegyik kórházban szigorú higiénés szabályokat kell betartani,fertőtleniteni ,de ez nem garancia semmire,ne ilyen rémhirek alapján válassz kórházat.

2011. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Klinika sem jobb, az én babám Rota-vírus fertőzést kapott a PIC-en 3 naposan, nyáron.

Maradj a Kenézyben a választott orvosodnál. A Klinikán boldog-boldogtalan bejár a kórtermekbe. Hiába van kiírva, hogy a kórtermekbe nem mehetnek be a látogatók mégis bent ül mindenki. Semmi intimitás. Ha szoptatni szeretnél, még neked kell elnézést kérni, hogy ugyan már menjen már ki az a 10 vadidegen hapsi. A csecsemős nővérek meg....inkább hagyjuk (tisztelet a ritka kivételnek).

2011. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!