Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok tejpépet a...

Mikortól adtatok tejpépet a babátoknak? S melyik vált be nektek/neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3,5 hós korától kapja. A Milupa vaníliás nagyon ízlett neki, a sárgabarackos nem nagyon. De a vaníliásba mindig teszek neki az éppen kóstoltatott gyümölcsből.

A Hipp tejpépet is próbáltuk, attól sem volt elájulva. És én sem. :D

2011. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem adok tejpépet a fiamnak,mert úgy gondolom,anyatejes baba,minek adjak tápszer alapú dolgot neki?Viszont találtam olyat,ami nem tápszer alapú/pl gabonapép/és az anyatejhez vagy gyümölcspéphez lehet keverni.Akinek tápszeres a babája,annak persze jó megoldás,de mivel mi szopizunk én kerülök minden tápszeres készítményt.De ez csak az én véleményem.
2011. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legjobb a sinlac,ez nem tejpép hanem pép,nagyon finom,nincs agyon cukrozva,olcsóbb mint a többi (ha receptre irtatod)

4 hós kora óta kapja.

2011. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!