Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyar eredetű, igazi magyar...

Magyar eredetű, igazi magyar neveket írnátok nekem? Fiu lány egyaránt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mmár ki irta, de elmondom akkor, hogy én is éltem 11 évet külföldön, nem kell itt ezzel felvágni, mert senkit nem érdekel. Soroljam, hogy hol??? Nem férne ki ide:) Legyen elég annyi, hogy hiába adod azt a nevet pl, hogy László a gyereknek,ami elmondásod alapján mindenki tudja, hogy magyar név, ha azt sem tudják hhol van magyarország. Képzeld el, elmesélek egy sztorit. 5 évet éltem Mexikóban és ott egy ember azt mondta nekem, hogy nem tudja hol van magyarország, pedig járt már európában. Mondom neki, hogy ausztriától keletre, ukrajnától nyugatra a kettő között, románia felett. Erre ő: azt hitte ausztria és ukrajna szomszédok és nincs köztük másik ország.


Na kedves világjáró, ebben az esetben érdekel valakit, hogy a lászló nevet mindig magyarok használják??


Én magyar elhivatottságú vagyok, HARCOS magyar ha mond ez neked valamit,bár szerintem nem. Gyermekemnek tisztes magyar nevet akarok és nem Dzseniffer vagy Dzsesszika....


Szabolcs, Levente,Emese,Janka eddig ezek tetszenek

2011. jún. 8. 15:05
 22/24 anonim ***** válasza:

Èn írtam a lászló név miért nem megfelelö kommentet.


èrdekes hogy a keribtérségben sem tudták hol van Magyarország, de ez engem kicsit sem zavart. èn is nagy szemekkel néznék ha valaki egy afrikai országból jönne. itt nem arról van szó, hogy egy kínai kisfalubol való ember is ismerje.


én azt akartam ezzel mondani hogy egy László amit sok királyunk is viselt név, miért nem megfelelö magyar névnek és a fentiekben elhangzott szuper magyar nevek miért jobbak?



még egy olyan kérdésem lenne hogy akik ilyen nagyon szuper magyar nevet akarnak a gyereknek azok lecserélik a családnevüket is ha az nem kovács?

2011. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem,h ha a kérdés a magyar eredetű nevekre vonatkozott,miért kell vitatkozni a Lászlón?Az nem az.Miért olyan borzasztó,ha nem akarjuk,h a régi magyar nevek feledésbe merüljenek?Rengeteg névből lehet ma már választani,mindenki olyant választ amilyent akar.Ha valaki magyar nevet akar,hát válasszon azt,anélkül,h magyarázkodnia kéne.


M betűvel nekem nagyon tetszik a Mikolt,

H betűvel a Hanga,Hajna,Helka,Hetény,Holló

2011. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha ismered egy kicsit is a történelmet, akkor tudod, hogy a lÁSZLÓ NEVŰ URALKODÓINK EGYIK SEM MAGYAR VOLT:)
2011. jún. 8. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!