Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ad itt a babájának hippes...

Ki ad itt a babájának hippes instant teát? Érdekelne hogy azért mert cukor van benne tényleg kevesen adják (én adom, de mindenhol azt hallom hogy cukrosat ne), most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inákbb igyon hipp teát, mintha te cukroznád agyon neki a babateát, vagy mondjuk pár hónaposan azt enné, amit ti.

annyi cukrot simán ehet, ami abban van. az én fiam is issza, de váltogatom a babavízzel, nehogy úgy járjon mint apa, aki képtelen meginni a vizet, merthát annak nincs íze.

2009. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adom neki.Csak arra figyelj,hogy ha van foga,ne érintkezzen sokat vele.Tehát csak addig legyen nála a cumisüveg amig szomjas.Vagy pohárbol itasd.
2009. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
borzastó ez a cukor hát az üveges bébi gyümi be is van! végül is a nagy fiam azt kapott pár éve !
2009. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. igaza van a 2.nak teljesen, a fogak miatt ne legyen sokat a szájában az üveg, de ez a dobozára rá is van írva.:)
2009. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az arany középutat választottam.:)Adom neki, de hígabban.1,5 dl-be egy kanállal(1 dl/kanál helyett).Így van egy kis íze,de mégsem annyira tömény.Talán számít valamicskét.
2009. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
3. vagyok gyönyörű fogai vannak a 9 éves fiamnak peddig akkor nem volt divat a nam cukrozás !!! így nekell izgulnotok
2009. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Én adtam a fiamnak, de semmi negatív tapasztalatom nem volt vele. Most már másfél éves, már egy ideje áttértünk a Müllerben kapható olcsóbb, nagyobb kiszerelésű instant babateára. Arra tényleg jobb figyelni, hogy ha már foga van, akkor ne legyen egész nap a szájában a cumisüveg, de amíg iszik, addig nyugodtan. Nincs ezzel semmi baj, én nem vagyok ilyen cukorellenes, manapság mindenről kitalálják, hogy nem szabad enni, pedig csak a mértékletesség lenne a hangsúly.
2009. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adom, én is hígabban keverem, mint ami rá van írva. Ennyi nem árt meg nekik!
2009. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!