Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan zuglói...

Vannak itt olyan zuglói anyukák, akiknek a gyerkőcét nem vették fel a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Tudtok valami plusz infót? Idén is nagy volt a túljelentkezés?
2011. jún. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is ma kaptuk meg az elutasítást:-( El vagyok keseredve. Fellebbezünk és reménykedünk...
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerkőceitek lányok? Én azt tapasztalom, h a megszokott sorrenden kívül (illetékes lakóhely, anyukának apukának legyen munkahelye, ne legyen kisebb testvér, vagy másik, akivel otthon vagy, ne legyél várandós, stb.) inkább az idősebbeket vették fel. Enyémet felvették, de novemberben tölti a 3. évét.
2011. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasonló a tapasztalat. Gyerkőcöm még nem egészen másfél éves, lehet azért nem vették fel. Ráadásul van egy olyan szabály, hogyha a csoportban mindegyik gyerek elmúlt kettő éves, akkor 12 helyett 14-et lehet betenni egy csoportba.
2011. jún. 30. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, kíváncsi leszek, hogy a lányom csoportjában hányan lesznek, és milyen korúak. Örülök is, meg nem is, hogy felvették. Örülök, mert neki biztos jó lesz.. de nekem.. áááá, ezt még szoknom kell, hogy mostmár órák fognak "kiesni" az életemből naponta, hogy nem látom :((
2011. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!