Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik osztálytársamat Pannának...

Egyik osztálytársamat Pannának hívják. Mit gondoltok a nevéről?

Figyelt kérdés

Mi jut eszetekbe a Panna névről, tetszik-e nektek a név, és adnátok-e a gyereketeknek.

Illetve ha titeket, a feleségeteket, a gyereketeket vagy valamelyik rokonotokat Pannának hívják, azt is írjátok meg.


2011. jún. 8. 20:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
A világon a legszebb név az Anna. A Panna egy p-vel kevesebb:)
2011. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a név. Az unokatesóm picilányát hívják így. A gyermekemnek, csak emiatt nem adnám ezt a nevet, mert én azt nem tudom elképzelni, hogy családon belül két gyereknek egyforma neve legyen. Ellentkező esetben leendő kislányom névválasztásánál benne lenne a Top5-ben.
2011. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Aranyos. Ha lányom lesz Anna lesz, de nekem a Panna is nagyon tetszik.
2011. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Én ismerek Pannát, Pannit. Sajnálom őket, a szüleik nem gondoltak bele, hogy a kislányuk egyszer lesz ötven éves is. Az Anna nagyon szép név, nem értem akkor miért nem kapják ezt a nevet, azt lehet Panninak, Pannának becézni.
2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Hüvelyk Panna
2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a szomszédunk idegesítő kutyája, akit szívem szerint a csillagos égig rúgnék. De én csak emiatt nem adnám a gyerekemnek, mert mindig az a kutya jut róla eszembe. De ha neked tetszik, akkor nyugodtan add.
2011. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon tetszik.

Tetszik az Anna, Panna és a Manna is.A Hanna is tetszik, de de adnám a gyerekemnek.

2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

A lányom Anna. Van egy Panna osztálytársa. Nekem személy szerint jobban tetszik a becézetlen keresztnév adása, amit aztán úgy becézgethetünk ahogy csak tetszik. De tetszik a Panna is.

Az Anett, Anikó, Anita nevek is az Annából származnak, lehet hogy pár évtized múlva a Panna sem lesz furcsa.

2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, nagyon tetszik.
2011. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
11%

Én még eddig ahány Pannával "összefutottam", mind egy eltespedt, kövér, lusta nő-lány volt!

Lehet, hogy csak nekem nem jönnek be!

Kb 15-16 éves ismertem meg az elsőt. El voltam "ájulva", hogy milyen szép neve van. De a nőnek volt 3 gyereke és a kosz majd' megette őket.

Aztán így tovább még vagy 3 személy. Nos a legutolsó egy 9 éves kislány, aki több, mint 50 kg és még buta is. Tudom erről az anyukája tehet, de sajnos nagyon irritál!

2011. jún. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!