Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos körüli babátok...

15 hónapos körüli babátok mond már valami értelmeset?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nem igazán mond még semmit, az iszire azt mondja, hogy kiki, azt mondja, hogy baba, tete, gyeje, jó, tessékre, hogy teee. Integet, ha mondjuk , hogy pápá. De többnyire csak sikogat és kiabál. Kislányaim ennyi idősen már azért több mindent mondtak, másfél éves korukra már tök szépen beszéltek.
2011. jún. 8. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én Lányom 14,5 hónapos. Csak baba-zik, vava-zik és szinte ennyi.

Azonban konkrétan úgy szalad, hogy alig lehet utolérni. 12 hónaposan indult el segítség nélkül, de mondom olyan profin jár/fut, hogy a dokinőnk is csak nézett. Nagyon ritkán esik el.

2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon édesek ezek a kis törpikék. Az én kisfiam is nagyon ügyes a mozgásban, lehet az veszi el a figyelmét a beszédről. 6 hósan állt fel, utána már ülni is tudott, egy éves korára meg már tök biztonságosan ment, most már szalad az enyém is és ő sem esik, átlép szegélyeket, nagyon ügyes tényleg. Hát én már nagyon várom, hogy beszéljen, olyan aranyosak mikor már pötyögnek ezt-azt.
2011. jún. 9. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!