Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen uszogumit vegyek a...

Milyen uszogumit vegyek a nyáron 9 honapos babámnak? Gondoltam olyanra ami nem lukas hanem beülös de hol tudok olyant rendelni a netröl?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már én is nézelődtem, de nem nagyon találtam semmit. Sztem még nincs itt a szezon nem? Én meg pici csúszdás műanyag medencét keresek, az sincs...
2009. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

www.bababolt.net


[link]


Szép napot!

2009. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön a szezon, tele lesznek az áruházak olyan úszógumival, ami pici babáknak való. Ráadásul ezek szétcsatolhatóak, ha nő a baba, akkor is használhatod.
2009. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
óó rengeteg ilyen lesz a boltokban, m is nyáron voltunk 9 hósak
2009. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olyan rég kb. 1,5 hónapja vettem, mivel wellneszelni voltunk, a Régió Játékboltban.
2009. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyan nem a kérdésedre válaszolok, csak egy jó tanács, hogy egy ekkorka babának az úszógumihoz vegyél felfújható karperecet. Van kimondottan bébiméret! Általában rikitó narancssága színe van.

Önmagában az úszógumi kevés! Ha tényleg biztonságban akarod tudni a babádat, ajánlatos a karperec.

2009. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!