Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és mennyit iszik 7 hónap...

Mit és mennyit iszik 7 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés
Az én lányom egy fél decit se, pedig már napi kb. 2 étkezést kiváltottunk. Eddig csak forralt vízzel és Jana baby vízzel próbálkoztam, szív belőlük pár slukkot, de szerintem ez nagyon kevés ebben a hőségben. Nem akarom, hogy kiszáradjon, mivel próbálkozzak? (Ja, és csőrös itatóból próbáltam, mert pohárból nagyon nem ment, és a cumisüveggel se tud mit kezdeni, mivel mindig csak szopott, így mást nem ismer.)
2011. jún. 9. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Jövőhéten leszünk hét hónaposak. Nagyon változó hogy mennyit iszik. VAn hogy 2 dl folyadékot is megiszik, van hogy csak egyet. Pickwick gyerekteát kap vagy babavizet. Tízóraira gyümit eszik, ebéd főzelék vacsi tejpép, ezenkívül nappal szopizik még 4szer és éjszaka 1szer.
2011. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!