Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb esernyőre...

Melyik a legjobb esernyőre csukható babakocsi?

Figyelt kérdés
Előnyt jelent ha dönthető a háttámlája,ha esetleg elalszik útközben.
2011. aug. 8. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt én is kérdezhetném..én mielőtt megvettük, körbeinformálódtam, de okosabb nem lettem

Baby Design Trip sportkocsit vettünk végül, nem volt drága 17000 Ft...dönthető a támlája

De jól gondold meg, az olcsóbbak, mint pl. az enyém, olyan kis "gagyinak" tűnik...amire kell futkosónak, jól elfér a kocsiba, egyszerű, arra jó...

Ha strapásabbat szeretnél, akkor a magasabb árkategóriások között keresgélj! :-)

2011. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
espiro metro. imáááádom!!!
2011. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem múlthéten quatro minit és nagyon örülök,hogy rá esett a választásom.:)
2011. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá.Mi az Anixban vettünk EasyGo Loop sportbabakocsit.Van hozzá esővédő,lábzsák,télre külön egy betét.Vízszintesig dönthető,nekem fontos volt mert az én kislányom sokat alszik a kocsiban.És az is fontos volt hogy téliesíthető legyen.Az anix.hu-n megtudod nézni,most 26000Ft.Én nagyon szeretem mert erős masszív kocsi és strapabíró.
2011. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
PegPerego
2011. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, mi a fontos, a könnyű súly mert autóba kell, városban vagy nehezebb terepen is használod, mennyit használod (hidraulikus és gumiborítású legyen-e a kerék, vagy elég a szimpla műanyag) - ezeket kell tudni a javaslathoz.
2011. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!