Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ettől én most szívtelen anya...

Ettől én most szívtelen anya vagyok? Rosszat teszek ezzel a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos most nagyon rosszul állunk anyagilag, így nekem is el kell mennem dolgozni 1-2 napra. Ahová "feketén" el tudnék menni, az 12 óra éjszaka. Du. 5kor indulok itthonról és reggel 7re érek haza. Édesanyám vagy unokatesóm (egyke,nincs gyereke sem) tudna vigyázni a 10 hósomra.
2011. aug. 3. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj nagy úr!
2011. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, miért lenne szívtelen valaki, aki éjszakákon át dolgozik a gyereke mellett a megélhetésért. Ez dicső dolog. Mások inkább csak siránkoznak napestig és inkább nélkülöznek. De azt ne felejtsd el, hogy nappal aludni is kell,hisz ember vagy, így a kicsivel sokkal kevesebbet lehetsz egy darabig. De valamit valamiért. Egyedülálló vagy?
2011. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze tudom, hogy a muszáj nagy úr, meg aludni is kell, de még olyan kicsi, hogy nélkülem legyen. Nem egyedülálló vagyok, a párom is ott dolgozik jelenleg, azért mehetnék én is.
2011. aug. 3. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy lelkizz emiatt, mert azt a baba is megérzi, ha rossz érzéssel mész el; ha kell, akkor kell. Akkor lennél szívtelen anya, ha nem mennél el dolgozni, a gyerekedet meg hagynád, hogy csecsemőotthonban más nevelje...

Ha biztonságban van kire hagynod, akkor ne bánkódj emiatt, hamar megszokja a babád, hogy néha el-elmész.

2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! 10hós? Más országokban 6 hónap után mennek is vissza dolgozni az anyák! Nem vagy te rosszabb, mint bárki :D
2011. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gondoskodó, felelősségteljes anya vagy, aki a család érdekeit nézi, nem pedig a sajátját. Mindenképpen tiszteletre méltó, hogy visszamész dolgozni ilyen hamar.
2011. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz anya, sőt!

Sajnálom hoyg ilyen helyzetbe kerültetek, és nagyon nagyon szerencsés vagy, hoyg van aki addig tud róla gondoskodni, amíg nem vagy otthon.


De azért egy 10 hós baba még kicsinek számít, tényleg igyekezz valahogyan pótolni az elveszett együtt töltött órákat.


Sok sikert és kitartást kívánok, ja és sok fizikai erőt ehez,hogy jól bírd!

2011. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is jó anya vagy!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod ez miatt.Nézd a jó oldalát!A babának is jót teszel hiszen azért mész el,hogy neki megtudd venni a szükséges dolgokat.

2011. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 nap? Simán belefér, ráadásul éjszaka alszik a gyerek:) Örülj, hogy van lehetőséged és ragadd meg. Az hogy feketén, pedig kevéssé híreszteld, sose tudod, hol akad rosszakaród...:(
2011. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!