Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van erre megoldás? Képtelenség...

Van erre megoldás? Képtelenség meggyőzni az anyósomat és nem lehet függetlenedni tőle. már azon is gondolkodtam, h én tálalok ki neki, hátha engem nem akar kinyírni.

Figyelt kérdés

párom kapott 1 lehetőséget, Svájcba mehetne melózni, fél évre. nekünk nagyon tetszik a dolog, persze nagyon jó pénzt kapna érte, amiből legalább talpraállhatnánk. DE!!!

az anyja öngyilkos akar lenni, legalábbis ezzel fenyegetőzik, ha elmegy a párom. (én is hazamennék addig anyukámhoz a babóval, aki 10 hónapos).

képtelenség vele beszélni.

nincs vmi tuti ötletetek?


2009. márc. 20. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

húúú de gonosz...basszus ezzel fenyegeti a saját gyerekért?Jó önző!S miért??vagy nem értem, nem akarja h jó legyen a fiának??

Sztem menjen nyugodtan a férjed mond azt h azt akarja h az unokája ne ismerje s majd ezt meséljétek neki h emiatt halt meg nagyi mert apu elment dolgozni...nevetséges

2009. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nincs, ez lelki zsarolás. az egyetlen az ha a párod vagy az apósod felpofozza.

Talán valami mézes mázos módon meg kell neki mondani hogy nem örökre szóls stb...

2009. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

én már kidühöngtem, kiröhögtem, kiháborogtam magam...

de megoldás kulcsát nem találjuk:)

egyszerűen ez van.

pedig tényleg nagyon jó lenne.

2009. márc. 20. 14:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják lelki terrornak. Nem kell vele foglalkozni. A párod menjen ki, te pedig menj haza. Felnőtt ember az anyja, ha pedig megteszi amit kétlek, akkor skizofrén a nő, tehát jobb is ha nincs a gyereketek közelében. Nem kell vele foglalkozni. Nem akarja hogy talpra álljatok mert féltény rátok és nem laknátok vele. Nem lenne kit terroizálnia. Éljétek az életeteket mert csak egy életünk van és az se túl hoszzú. Ki kell használni minden lehetőséget. Ha a javatokat akarná nem mondana ilyet. Úgyhogy csináljatok mindent úgy ahogyan az nektek a legjobb.
2009. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Ez ám a zsarolás!!! A párod se tud beszélni a kedves mama fejével? Egyébként, aki fenyegetőzik, az többnyire úgysem teszi meg, neki meg még oka sincs rá... Te miért költözöl anyukádhoz? Nem vagytok jóban? Ha nincs ilyen gond,akkor mondd neki, hogy nagyon sűrűn meglátogatjátok, meg ő is menjen Hozzátok, és a pici unokájának is szüksége van mindkét nagymamára, ezért nem lehet öngyilkos, meg a fiának is szüksége van rá. Most más nem jut eszembe. (Ne haragudj, de nincs ott a nagypapa, hogy egy kicsit felpofozza???)
2009. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy így mondom, az anyósod hülye.


Ennyire kicsifiam komplexusos? A párodnak kéne elmondania, hogy erre most szüksége van, kell. És bassssssz, ő hagy itthon egy picimanót, aki mire hazajön kész felnőtt lesz. És vegye már észre a kedves mamma, hogy felnőtt a fia.


Egy olyan megoldás, hogy egy hó itt egy hó anyudnál? És akkor arra sem hivatkozhat, hogy fél évig egyedül lesz, öregecskén.

Amúgy hány éves?

2009. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

én ugyan ezeket mondtam a páromnak, ha meg akarja ölni magát, akkor már megtette volna. egyébként nem normál, depis meg minden...

és én kerek perec megmondtam, h menjen, én is zsarolhatnám akkor vmivel, hha nem megy, akkor ez meg az lesz... de a szeretet nem erről szól... nem is értem, h miért ilyen a mami.

egyébként nem velük lakunk, csak 1 községben, és totál ránktepelszik így is, minden nap 20szor telózik, szól ha elmegyünk vhova...

teljesen bolond, de ez már tényleg több a soknál, és egyszerűen csak ezt a megoldást látom én is, h menjen ki nyugodtan, ha öngyi akar lenni az anyja, akkor meg legyen, és akkor tényleg bolond...

2009. márc. 20. 14:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen érzelmi zsarolás.

Először is nektek a férjeddel el kell döntenetek, hogy mit szeretnétek (anyukától függetlenül). Ha ti úgy döntöttetek, hogy megy a férjed, akkor üljetek le az anyukájával (hármasban vagy a férjed kettesben, esetleg ti kettesben) és mondjátok el neki, miért döntöttetek így (a ti érdeketekben és nem az ő megbántása céljából). Valszeg nem fogja (nem akarja) megérteni és balhézni, hisztizni fog, de a lényeg, hogy ti tegyétek világossá számára, hogy akkor is megy a férjed.

Ezen túl tervezzétek meg akár vele együtt, hogy mikor látogat meg téged és az unokáját a 6 hónap alatt. Esetleg mikor jön haza a férjed látogatóba (ha jön) vagy talán ő meglátogathatja a fiát Svájcban akár veletek együtt, ha erre van mód.

Mindenképpen hangsúlyozzátok, hogy 6 hónap mennyire rövid idő, hogy karácsonykor már megint minden a régi lesz, csak éppen anyagilag rendben lesztek és hasonlók.

Gondolom nem szorul az anyós napi ápolásra, csak hiányozni fog neki a fia, és az unokája (jó esetben a menye is), tehát a lényeg, hogy megértse, nem dől össze a világ.

2009. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan...anyós miatt nem menne a párod??!!Ne vicceljetek már, felnőttek vagytok
2009. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg előre egyeztetitek a pároddal, nagypapával mikor megint jön az öngyi leszek, ha... szöveggel, rávágni, hogy hajrá, hogyan szeretne végezni magával?

Lehet elakadna a lélegzete, és abba hagyná.

(ne te mond, mondjuk a párod, vagy a nagypapa)

2009. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!