Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a világitos cumi és...

Milyen a világitos cumi és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
a babám éjjel álmában kidobálja az ágyábol, és a sötétben alig találom meg, de a vissza alváshoz azonnal kellene neki.. én meg mint egy éjszakai teremör az elemlámpával...
2011. jún. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

a dm-ben vettem MAM foszforeszkáló cumit


[link]

2011. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aventes is, rossmannban szokott lenni :)
2011. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Aventosnak csak a fogója világít, nem sokat ér.

Nekünk már egy éve mam-os van, éjszakára. Nagyon jól világít, nagyon jó találmány az éjszakai matatások megelőzésére :-)

2011. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zöldes színe van a fehér, ill. világos résznek sötétben, nagyon jó, nekünk is van, MAM Night cumik azok, szuperek!

Brendonban van, ha pesti vagy, a Mária bababoltban is, dm-ben nem mindenhol, ill. latex lehet igen, mi csak szilikonosat veszünk.

2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper találmány, nekünk mam night van.én a müllerbe veszem.
2011. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No én is pont ezért vettem 1,5 hónapja egyet a lányomnak. Nekünk is MAM van, mint a linken és a közepe világít. Csak javasolni tudom. A DM-ben vettem, azt hiszem 550 vagy 600 ft volt.
2011. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!