Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá másfél éves...

Hogyan vegyem rá másfél éves fiamat, hogy a számára ismeretlen ételeket megkóstolja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nyers zöldségre,gyümölcsre,felvágottra.Már megpróbáltam,hogy jóízűen falatoztam előtte,de egyszerűen megkóstolni sem hajlandó.
2011. jún. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Veréssel
2011. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg "álcázni" valamivel!

Az én fiam pl. a spenótot folyamatosan kiköpködte..reszeltem rá neki sajtot, így a színe sem látszódott annyira,és az íze is más lett.Igy simán megette.Szerintem mostmár naturban is megenné.


Kevergesd össze olyasmivel, ami passzol hozzá és szereti is.

2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakd neki olyan mellé amit szeret,hátha megkóstolja,vagy ahogy előttem is írták,keverd össze valamivel,vagy rejsd el valamilyen ételbe!!
2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kevés gyerek szereti a nyers zöldségeket.A gyümölcsöt pépeld le és keverd bele yoghurtba vagy pudingba.A felvágott megtele van mindenféle trutyival, nem is egészséges azt szerintem ne erőltesd úgyis rákap egyszer.Csinálj neki helyette kőrözötet vagy pástétomot.-nekem ezeket nem ette/eszi a fiam.Ő meg csak a felvgottakat falja minden nélkül.:(

A főzelékeket sem eszi meg viszont ő ropogtattja a nyers sárgarépát.

Minden gyerek más.Majd enni fogja ő is ezeket!

2011. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!